Béčko prohrálo s Jihlavou o branku | SK Slavia Praha

Béčko prohrálo s Jihlavou o branku

PRAHA - Béčko Slavie sehrálo přípravné utkání s druholigovou Jihlavou, ve kterém v Humpolci prohrálo 1:2. Jedinou branku červenobílých vstřelil ve druhém poločase Pázler.

„Utkání pro nás bylo přínosem, zejména ve druhé půli, kdy jsme soupeře nepouštěli do velkých šancí a byli jsme lepší," zhodnotil celkový dojem ze zápasu trenér Miroslav Janů.

„V prvním poločase jsme dali hezký gól po náběhu čtyř hráčů do vápna, bohužel ho rozhodčí trochu nepochopitelně neuznali. První branku jsme inkasovali po brejku a centru do našeho vápna, Mikula si míč nešťastně srazil do sítě. Druhá přišla po nedůslednosti naší obrany, nepokryli jsme prostor, odkud soupeř skóroval.

Ale jak jsem už uvedl, druhá půle byla lepší, měli jsme i kopat penaltu, odvedli jsme slušný výkon, na výsledku v této fázi zase tolik nezáleží," dodal slávistický kouč.

ČFL začíná za čtrnáct dnů, béčko čeká o příštím víkendu generálka s Voticemi. Zápas se hraje v sobotu 6. března na UMT Eden, začátek je v 10 hodin.

Jihlava - Slavia B 2:1 (2:0)