Béčko přišlo o výhru v závěru | SK Slavia Praha

Béčko přišlo o výhru v závěru

PRAHA - Slávistický B-tým nedokázal ani ve třetím jarním utkání zvítězit, i když ke třem bodům měl v zápase se Slavojem Vyšehrad velmi blízko.
PRAHA - Slávistický B-tým nedokázal ani ve třetím jarním utkání zvítězit, i když ke třem bodům měl v zápase se Slavojem Vyšehrad velmi blízko. Červenobílé poslal do vedení ve 73. minutě Kovařík, který si krásně zpracoval centr a poté přehodil brankáře Samoela. Dvě minuty před koncem ale slávističtí stopeři dostatečně nepokryli hostujícího Matusznyho, který pěknou střelou z hranice vápna rozhodl o dělbě bodů.

V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání, slávisté měli několik dobrých příležitostí skórovat, za zmínku stojí situace z 24. minuty, kdy si Gebre Selassiův centr zpracoval Kobler, ale jeho střelu k pravé tyči brankář hostů kryl. Největší šanci poločasu ale měli hosté, ve 43. minutě trefil kapitán Bošanský jen tyč, následnou dorážku poslal Zajac z metru nad.

Ve druhé půli měla naše juniorka navrch, skóre se mohlo měnit už v 52. minutě, kdy po rychlém protiútoku zakončoval Kobler, míč z brankové čáry ale vykopl jeden z obránců hostí.

„Výsledek 1:1 v domácím prostředí je samozřejmě ztráta, protože se hrálo o šest bodů. První půle byla vyrovnaná, ve druhém poločase jsme měli územní převahu, vytvořili jsme si šance, které jsme korunovali vedoucí brankou. Ale bohužel jsme v utkání udělali jednu chybu, za kterou jsme zaplatili. Jsme zklamaní, utkání jsme měli dobře rozehrané," řekl po zápase trenér Daniel Šmejkal.

Slavia B - Slavoj Vyšehrad 1:1 (0:0)
Branky: 73. Kovařík - 87. Matuszny
Slavia: Kubásek - Gebre Selassie, Gabriel (76. Kopřiva), Šourek, Švamberg - Zahálka (65. Dostál, 74. Klavík), Kobler, Bayer, Kovařík - Vukovič, Černý
Vyšehrad: Samoel - Budějský (56. Pechar), Hendrych, Šourek, Janda - Frohna, Chalupa, Bošanský, Matuszny - Dalekorej (90. Balšánek), Zajac