Autogramiáda A–týmu 22. května v Edenu!

Slavia pořádá autogramiádu A–týmu, která se uskuteční v Edenu v úterý 22. května od 16 hodin. Na autogramiádě budou mít fanoušci možnost nechat si podepsat hráčské kartičky a pohárový plakát.

Autogramiáda se bude konat na stadionu v Edenu, v prostorách 1. patra. Vstup je přes hlavní recepci, která se nachází uprostřed tribuny J. W. Maddena, od 16 hodin. Poslední fanoušci budou do prostor stadionu vpuštěni v 18:30.

Na recepci bude možné koupit si aktuální hráčské kartičky a plakát týmu s fotografií s pohárem pro vítěze MOL Cupu. Cena za kartičky je 80 korun, za plakát 50 korun. Balíček kartiček a plakátu bude v prodeji za zvýhodněnou cenu 100 korun, permanentkáři po předložení permanentky budou mít balíček kartiček a plakátu za 50 korun. Platba je možná pouze v hotovosti.

V 1. patře bude možné pořídit si ve stánku slávistického fanshopu dresy, pohárová trička a další suvenýry. Upozorňujeme, že platba bude možná pouze v hotovosti.

Kromě získání podpisů hráčů a realizačního týmu si budou fanoušci moci prohlédnout i trofej pro vítěze MOL Cupu a s pohárem se vyfotit.

Odchod z autogramiády bude chodbou okolo VIP boxů směrem ke schodišti u recepce u vstupu č. 4.

Aktuálně

Zemřel Jiří Žďárský, spoluhráč Bicana a Kopeckého

včera
V sobotu 14. července odešel do fotbalového nebe bývalý hráč Slavie Jiří Žďárský. Byl už jediným žijícím slávistou, který vyhrál titul mistra ligy v roce 1947 a hrál po boku legendárního Josefa Bicana.

Per-Egil Flo odchází do Švýcarska

včera
Krajní obránce Per-Egil Flo odchází do švýcarského Lausanne. V úterý byl mezi kluby finálně doladěn přestup norského zadáka.

Ženský tým hlásí čtyři posily!

před 2 dny
Slavia hlásí čtyři nové posily! Minulý týden jsme zveřejnili příchod Ashley Herndon, nyní přichází Američanka Morgan Proffitt a Kanaďanka Kylla Sjoman, a dále ze Slovácka talentovaná dvojčata Kamila a Michaela Dubcovy.

Další články