A - dorost prohrál v přípravě s muži třetiligového Písku | SK Slavia Praha

A - dorost prohrál v přípravě s muži třetiligového Písku

PÍSEK - Dvoubrankové vedení v druhém poločase dorost promrhal a v závěru ztratil i remízu

FC Písek - Slavia „A“ dorost 3:2 (0:2), 28.1.2009, přátelské utkání v Písku
Branky:
Palko, vlastní
Slavia: I. poločas: Valeš – Procházka, Kolařík, Moc, Palko – Hyčka, Hanousek, Vaněk, Mareš  – Balcar,Vyhnal
            II. poločas: Valeš – Procházka (65.Hyčka), Komínek, Staněk, Novák – Kučera,
                             Zdeněk, Hanousek (65.Vaněk), Štefan – Balcar (75.Palko), Vyhnal  (70.Mareš)

V rámci herního soustředění v Písku sehrál A dorost další přípravné utkání a místním třetiligovým mužstvem. Do utkání vstoupili mladíci výborně a v úvodních dvaceti minutách nevěděli domácí, kam dříve skočit. Ve 22.minutě po hezké křídelní akci Mareše a Vaňka si domácí srazili centr do vlastní branky a bylo to 0:1. Hned po osmi minutách se trefil hlavou Palko, když využil standardní situace po faulu na Mareše. Ve 36.minutě šel Vyhnal od poloviny hřiště sám na branku, ale své sólo doslova zazdil.
Do druhého poločasu obměnila Slavia sestavu a mužstvo se dostalo pod velký tlak zkušenějších domácích. V 63. minutě odcentrovali domácí z pravé strany a Novák neuhlídal domácího útočníka, který hlavou skóroval na 1:2. Po deseti minutách hry ztratil na půli míč Novák, domácí opět odcentrovali do pokutového území a dezorientovaný Hyčka si srazil nešťastně míč do vlastní sítě 2:2. V závěru domácí dokonali svůj obrat, když přišel opět centrovaný míč z pravé strany a domácí střelec Slezák se podruhé prosadil hlavou.

Hodnocení trenéra Peřiny: „V prvním poločase jsme hráli opravdu dobře a domácím jsme nedovolili téměř nic a naopak naše přechodová fáze a hra v útoku měla velmi vysokou úroveň. Druhý poločas již byl z naší strany horší a dopustili jsme se zbytečných chyb, které vedly k brankám soupeře. Ale i z takového utkání je potřeba si brát pozitivní i negativní věci a pracovat na odstranění zbytečných chyb.“