ONLINE: Generálka na ligu s Baníkem

Za týden konečně začíná ligové jaro a sešívané dnes čeká generálka. Utkání s Baníkem začíná v 15:00. Přímý přenos z utkání můžete sledovat na iDNES.cz.

Červenobílí nastoupí ke generálce na jarní část HET ligy, a to na půdě Baníku Ostrava, s nímž už obě ligová utkání odehráli v podzimní části soutěže. Trenér Jindřich Trpišovský postavil opět mezi tyče Ondřeje Koláře. Na postu pravého obránce, který si už vyzkoušel na soustředění, pak nastoupí Jakub Jugas, vrací se i uzdravený Simon Deli. V útoku tentokrát po boku Milana Škody vyběhne Tomáš Necid.

V posledním utkání před jarem schází v nominaci pouze Jan Bořil, který kvůli karetnímu trestu nezasáhne do zápasu v Jihlavě. Spolu s brankářem Martinem Otáhalem by měl nicméně zítra odehrát utkání v dresu juniorky.

Základní sestava: Kolář – Jugas, Kúdela, Deli, Sýkora – Mingazov, Hušbauer, Souček, Zmrhal – Necid, Škoda

Sledujte přímý přenos z utkání na iDNES.cz.

Zkrácená textová reportáž na slavia.cz je pak zde.

Aktuálně

Juniorka: Výhra 2:0 nad Duklou

včera
Juniorka v posledním utkání sezony na hlavním stadionu v Edenu porazila v malém pražském derby Duklu 2:0.

Kabina jednoznačně stojí za panem Tvrdíkem. Věděli jsme, že to dobře dopadne

včera
Druhé místo v lize a vítězství v domácím poháru. Josef Hušbauer hodnotí sezonu, kterou slávisté zakončili výhrou 3:0 v Teplicích, pozitivně.

Splnili jsme jarní cíle, těší trenéra Trpišovského

před 2 dny
Udržet druhou příčku a získat domácí pohár - cíle, které trenér Jindřich Trpišovský dostal před jarní částí sezony, splnil, i tak ale vidí nedostatky. „Musíme přidat v kvalitě hry, pokud to zevšeobecním,“ říká.

Další články