Informace pro fanoušky na generálku s Baníkem

Slavii čeká v sobotu 10. února generálka s Baníkem Ostrava na Městském stadionu v Ostravě - Vítkovicích. Pokud se chystáte Slavii podpořit v hledišti, přečtěte si užitečné informace k nákupu vstupenek a možnostem parkování.

Vstupenky na zápas

Pro hosty jsou určeny sektory C1 až C4 na severní tribuně. Kapacita sektoru pro hosty je 1 426 míst.

Lístky se budou prodávat pouze na pokladnách před vstupem do sektoru hostů. Vstupenka stojí 100 korun a je možné ji platit pouze v hotovosti. Pokladny se otevírají ve 14 hodin.

Parkování u stadionu

V prostoru před pokladnami pro hosty bude možné bezplatně zaparkovat 10 – 15 aut. Vjezd je z ulice Závodní, kde se fanoušci na bráně identifikují jako „fanoušci Slavie“. Na parkoviště se pak dostanou po příjezdové cestě, jak je naznačeno v mapce.


Po obsazení volné kapacity parkoviště bude možné zaparkovat na volných parkovacích místech v okolí stadionu. Upozorňujeme fanoušky, že parkoviště u Ostravar areny nebude k dispozici.

Adresa stadionu je Závodní 3077/135, Ostrava - Vítkovice.

Vstup na stadion

Brány stadionu se otevírají hodinu před výkopem, tedy ve 14 hodin. Na utkání platí standardní ligový režim bezpečnostních kontrol, upozorňujeme fanoušky, že do sektoru nebudou vpuštěny osoby zjevně pod vlivem alkoholu. Kouření je povoleno pouze na vyhrazených místech. Vlajky je možné umístit pouze na místa, kde nebudou překrývat reklamní bannery. Doporučujeme všem fanouškům nastudovat si Návštěvní řád.

Na stadionu není úschovna zavazadel, větší batohy si tedy zanechte buď v autě anebo v úschovně zavazadel na autobusovém nebo vlakovém nádraží.

Aktuálně

Juniorka: Výhra 2:0 nad Duklou

včera
Juniorka v posledním utkání sezony na hlavním stadionu v Edenu porazila v malém pražském derby Duklu 2:0.

Kabina jednoznačně stojí za panem Tvrdíkem. Věděli jsme, že to dobře dopadne

včera
Druhé místo v lize a vítězství v domácím poháru. Josef Hušbauer hodnotí sezonu, kterou slávisté zakončili výhrou 3:0 v Teplicích, pozitivně.

Splnili jsme jarní cíle, těší trenéra Trpišovského

před 2 dny
Udržet druhou příčku a získat domácí pohár - cíle, které trenér Jindřich Trpišovský dostal před jarní částí sezony, splnil, i tak ale vidí nedostatky. „Musíme přidat v kvalitě hry, pokud to zevšeobecním,“ říká.

Další články