Prezident CEFC Chan Chauto: Pevně věřím, že to je teprve začátek

PRAHA/EDEN ARENA – Po vítězné generálce s Nice navštívil kabinu A-týmu prezident CEFC China pan Chan Chauto, aby hráčům poděkoval nejen za tento zápas, ale za dlouhodobě úspěšné výsledky, kterých Slavia dosahuje, a podpořil je na další zápasy.
Hráčům pan Chan Chauto řekl: „Nemohu být vždy přímo na stadionu, ale sleduji každý zápas, přestože mezi Prahou a Čínou je časový rozdíl. Moje srdce je tu vždy s vámi. Chtěl bych vám poděkovat a vyjádřit obdiv jménem předsedy představenstva CEFC China a jménem 30 tisíc zaměstnanců společnosti.

Slavie je český klub, ale hraje za něj mnoho zahraničních hráčů například z Portugalska, Turecka, Turkmenistánu, Bosny, Kamerunu, Pobřeží slonoviny, Holandska, Slovenska, Chorvatska nebo Norska, a to je důkazem, že fotbal nemá hranice. Ačkoliv si nerozumíme a naše jazyky jsou různé, jsme lidé, máme stejné cítění a máme srdce. Je to právě kombinaci mnoha národností – české, čínské a dalších, které jsem právě jmenoval, co vytváří to jedinečné složení, které je k nepřekonání. Pevně věřím, že je to celé teprve začátek a čekají nás ještě lepší výsledky.

Chci všem poděkovat a poblahopřát. Aby vám šel míč na kopačku ještě lépe a dosáhli jste ještě lepších výsledků. Nikdy, prosím, nezapomeňte, že vás podporuje silná společnost CEFC China se svými 30 tisíci zaměstnanci. Nezapomínejte, že máte tisíce fanoušků po celém světě. Ať jste z jakékoliv země, nezapomínejte, prosím, že naše společné jméno je Slavia a vítězství bude vždy slávistické.“

Aktuálně

S přípravou panuje velká spokojenost, říká trenér Trpišovský

včera
Přátelským utkáním s Chotěboří zakončila Slavia první cyklus letní přípravy na novou sezonu. „Splnili jsme vše, co jsme chtěli," chválí si dosavadní průběh přípravy trenér Jindřich Trpišovský.

Pobavili jsme lidi, těší novice Vladimíra Coufala

včera
V exhibičním duelu proti Chotěboři si Vladimír Coufal připsal svůj první start v sešívaném dresu, Navíc zaznamenal dvě asistence. Krajního obránce potěšila vysoká návštěva: „Přijelo hodně slávistů, za to jsme rádi," měl radost nováček v dresu Slavie.

Exhibice v Chotěboři přinesla deset gólů

včera
První přípravný duel na novou sezonu odehráli sešívaní na hřišti Chotěboře. Exhibiční utkání s týmem z krajského přeboru bylo součástí oslav 100 let fotbalu ve městě Chotěboř.

Další články