Béčko prohrálo o branku v Pardubících, Slavia U19 porazila Plzeň | SK Slavia Praha
Více

Béčko prohrálo o branku v Pardubících, Slavia U19 porazila Plzeň

Béčko Slavie prohrálo v sobotu dopoledne o branku v Pardubících, domácí rozhodli o svém vítězství v druhém poločase po rohovém kopu...

Béčko Slavie prohrálo v sobotu dopoledne o branku v Pardubících, domácí rozhodli o svém vítězství v druhém poločase po rohovém kopu, kdy se hlavou prosadil na zadní tyči Tischler.

Slávisté tak na jaře podruhé stejným výsledkem o branku svému soupeři podlehli, v první jarním kole to bylo v Edenu s Pískem. V dalším kole přivítají doma Chomutov.

FK Pardubice - Slavia B 1:0 (0:0)

Branka: 51. Tischler

Slavia B: Hanuš - Kindel, Dembélé, Koubský, Palko - Mikula (84. Hájek), Kolařík (67. Kučera), V. Šimeček, Petrák, Gulajev (60. Cousens) - Zákostelský

 

Dorostenci zvítězili v Edenu nad Plzní 

Slavia U19 - Plzeň U19 1:0 (0:0)

Branka: 81. Jan Jílek

Aktuálně

Tři remízy, jedna výhra. Slávisté úspěšnější v rámci derby víkendu

5. 6. 2023
O víkendu 3. a 4. června se konala mládežnická derby kategorií U16, U17, U18 a U19. Tři utkání se rozešla smířlivou remízou, to čtvrté vyhráli sešívaní 2:1.

Šest slávistů s lvíčaty na EURO jednadvacítek

5. 6. 2023
Trenér Jan Suchopárek povolal na evropský šampionát do jednadvaceti let, který bude probíhat v Gruzii a Rumunsku, sedmero slávistů.

Novým mediálním partnerem Slavie je platforma Seznam.cz

4. 6. 2023
Nejstarší český klub oznámil další výraznou posilu. SK Slavia Praha uzavřela mediální partnerství se společností Seznam.cz, technologickým lídrem a tuzemskou internetovou jedničkou. Spojení dvou silných značek má za cíl zviditelnit sportovní i další strategické aktivity Slavie v očích české veřejnosti.

Další články