C-dorost s Teplicemi bez branek | SK Slavia Praha
Více

C-dorost s Teplicemi bez branek

PRAHA - Slávistický C-dorost remizoval v dohrávce s Teplicemi 0:0.

PRAHA - Slávistický C-dorost remizoval v dohrávce s Teplicemi 0:0.

 

Středeční dohrávané utkání Celostátní ligy mladšího dorostu jsme sehráli na rozbahněné trávě v Teplicích. V prvním poločase jsme měli veliký problém se souhrou a především s dlouhými nakopávanými míči soupeře za naši obranu. Navíc vzadu jsme si sami komplikovali situaci s rozehrávkou a míč jsme ztráceli zbytečnými nepřesnostmi. Nevyhrávali jsme ani osobní souboje uprostřed hřiště a nedokázali jsme míč udržet ani v útoku. První poločas to byl spíše boj uprostřed hřiště a pohledných fotbalových akcí příliš k vidění nebylo.

 

Do druhé půle jsme vstoupili se snahou hrát více po stranách hřiště a vytvořit centrovanými míči větší tlak na obranu soupeře. To se nám poměrně dařilo a ve druhém poločase jsme byli jednoznačně lepším týmem. Daleko lépe jsme kombinovali a drželi častěji míč na svých kopačkách. Dostávali jsme se zejména po odražených míčích i do zakončení, bohužel jsme často trefovali bránící hráče soupeře. Zakončovali jsme daleko více a častěji, gólová efektivita však chyběla. Největší šanci spálil J.Bazal, který po krásném přízemním centru Šitticha přestřelil bránu z jasné gólové pozice. V závěru jsme přešli dokonce i na hru se 3 obránci vzadu a 3 útočníky vepředu, ale ani tato varianta nepomohla ke vstřelení branky.

 

„Mrzí mě v tomto zápase především prohospodařený první poločas, který se nám vůbec nepovedl. Ale především jsem zklamán naší efektivitou v zakončení a malým důrazem v pokutovém území soupeře. Hráči si musí uvědomit, že góly nejsou dílem náhody, ale především výsledkem odvahy a touhy chtít branku vstřelit. A to se týká všech hráčů na hřišti,“ hodnotil utkání trenér C-dorostu Miroslav Jíra.

 

C-dorost: FK Teplice - SK Slavia Praha 0:0

Slavia: Hrubeš, Herc (66. Suk,Duga, Mac (59. Ďurša), Malcharek, Šittich, Bazal (70. Hubálek), Zmrhal, Kolmistr (52. Ptáček), Růžička, Synek

Aktuálně

Tři remízy, jedna výhra. Slávisté úspěšnější v rámci derby víkendu

5. 6. 2023
O víkendu 3. a 4. června se konala mládežnická derby kategorií U16, U17, U18 a U19. Tři utkání se rozešla smířlivou remízou, to čtvrté vyhráli sešívaní 2:1.

Šest slávistů s lvíčaty na EURO jednadvacítek

5. 6. 2023
Trenér Jan Suchopárek povolal na evropský šampionát do jednadvaceti let, který bude probíhat v Gruzii a Rumunsku, sedmero slávistů.

Novým mediálním partnerem Slavie je platforma Seznam.cz

4. 6. 2023
Nejstarší český klub oznámil další výraznou posilu. SK Slavia Praha uzavřela mediální partnerství se společností Seznam.cz, technologickým lídrem a tuzemskou internetovou jedničkou. Spojení dvou silných značek má za cíl zviditelnit sportovní i další strategické aktivity Slavie v očích české veřejnosti.

Další články