Tijani Belaid namazal na hattrick | SK Slavia Praha
Více

Tijani Belaid namazal na hattrick

SYNOT TIP ARENA/EDEN – Možná, že by svůj první ligový hattrick Zdeněk Šenkeřík nedal, kdyby nebylo Tijaniho Belaida. Ten totiž prošel v sedmdesáté čtvrté minutě přes tři soupeře a místo střely předložil Zdeňku Šenkeříkovi přihrávku před odkrytou branku.
SYNOT TIP ARENA/EDEN – Možná, že by svůj první ligový hattrick Zdeněk Šenkeřík nedal, kdyby nebylo Tijaniho Belaida. Ten totiž prošel v sedmdesáté čtvrté minutě přes tři soupeře a místo střely předložil Zdeňku Šenkeříkovi přihrávku před odkrytou branku. Ten míč poslal hned do sítě

„Mohl jsem vystřelit, ale Šenky byl v lepší pozici,“ usmál se tuniský reprezentant při vzpomínce na tuto situaci. „Jsem rád, že jsem Šenkymu mohl pomoci dát jeho první hattrick, pomohl mu i Matej Krajčík krásným centrem a celý tým, který hrál dnes dobře,“ dodal sympatický Tijani.

„Třetí gól byl důležitý, protože jsme zvýšili vedení, soupeř stále cítil šanci na vyrovnání,“ dodal slávistický záložník. Zdeněk Šenkeřík ho pak za „odměnu“ povozil na zádech před slávistickým kotlem.

"Jsem moc rád za Šenkyho, protože vypadal moc šťastně. Není důležité, kdo ty branky dává a jestli jslou hezké, hlavně, že padají. Ve středu Tiraspol dal gól, který vůbec pohledný nebyl a postoupil. Věřím, že ale od teď už budou mít naši fanoušci více důvodů k radosti."

Aktuálně

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

29. listopadu autogramiáda A-týmu

24. 11. 2022
Po konci podzimní části sezony jsme pro fanoušky připravili speciální odpoledne ve Fortuna Aréně, kdy si budou moct přijít pro podpisy hráčů A-týmu. Z organizačních a kapacitních důvodů je kapacita akce omezená, všechna volná místa jsou aktuálně zarezervována.

Další články