Béčko začíná sezónu! | SK Slavia Praha
Více

Béčko začíná sezónu!

Již v sobotu 10. srpna vstoupí fotbalisté naší juniorky do nového ročníku ČFL. „Příprava probíhala vcelku podle mých představ. Sehráli jsme spoustu přátelských utkání. Bohužel s námi zatím příliš netrénoval Milan Zachariáš, který se zranil na ME do 19 let. Dalším hráčem, jenž měl zdravotní potíže, je Bálek. Oba začali s tréninkem až v průběhu tohoto týdne,“ shrnul letní měsíce trenér Luděk Klusáček.

„Naše cíle jsou neměnné. V první řadě chceme vychovávat hráče pro A-tým. Dáme také prostor na rozehrání těm, kteří v áčku nenastupují pravidelně. Každopádně bychom se opět rádi objevili na předních místech tabulky. Uvidíme, jak se bude liga vyvíjet,“ naznačil kouč ambice pro letošní sezónu.

V prvním kole zajíždíme na hřiště Milína. „Soupeř vyměnil trenéra, přišli noví hráči. Takže, i když jsme je teď dvakrát viděli, je těžké odhadovat, co s nimi změny udělají,“ vypočítává kouč a vrací se ke svým svěřencům. „O základní sestavě už mám téměř jasno, stále však přemýšlím o jednom místě. Posílit by nás měla také trojice Šilhavý, Herda, Táborský, připravující se normálně s prvním mužstvem,“ dodal.

Aktuálně

Vzpomínkový večer věnovaný Františku Veselému

8. 12. 2022
Tribuna Františka Veselého – krásný odkaz legendárního slávisty, který v sešívaném dresu přepisoval historické tabulky. Není to ale jediná vzpomínka na našeho útočníka. Ve slávistickém muzeu mohou fanoušci spatřit vzácné artefakty spojené s jeho kariérou, o které jim ve středeční podvečer vyprávěli Václav Petrák a František Veselý mladší.

Vánoční besídka pro děti i dospělé v Edenu

8. 12. 2022
Slavia společně s Odborem přátel pořádá Vánoční besídku pro děti i dospělé v prostorách stadionu Slavie a slávistického muzea.

Na produktivitě pracujeme. Bude to o prvním gólu

7. 12. 2022
Slávistky čeká ve čtvrtek od 21:00 venkovní utkání na půdě rakouského St. Pöltenu. Čtvrtý zápas základní skupiny Ligy mistryň vyhlíží trenér Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová.

Další články