Jan Hošek a Tomáš Pekhart jsou v jedenadvacítce | SK Slavia Praha
Více

Jan Hošek a Tomáš Pekhart jsou v jedenadvacítce

EDEN – Jan Hošek a Tomáš Pekhart jsou v nominaci trenéra Jakuba Dovalila k přátelským utkáním české jedenadvacítky v Egyptě proti domácímu Egyptu (27.3. od 16 hodin) a Jižní Koreji (29. března od 16 hodin). V týmu je také Lukáš Vácha, který hostuje ze Slavie v Baníku Ostrava.
EDEN – Jan Hošek a Tomáš Pekhart jsou v nominaci trenéra Jakuba Dovalila k přátelským utkáním české jedenadvacítky v Egyptě proti domácímu Egyptu (27.3. od 16 hodin) a Jižní Koreji (29. března od 16 hodin).

V týmu je také Lukáš Vácha, který hostuje ze Slavie v Baníku Ostrava.

Aktuálně

Totální podcast s Petrem Hurychem

9. 6. 2023
V šestém díle naší pravidelné podcastové série se tentokrát můžete těšit na manažera mládeže Petra Hurycha. S Michalem Půrem si povídal například o sešívané filozofii ve výchově hráčských talentů nebo fyzické i psychické připravenosti nastupujících generací sportovců.

Marjolen Wafula Nekesa - nejlepší střelkyně ligy!

9. 6. 2023
Keňská fotbalistka a útočnice Slavie Marjolen Wafula Nekesa oslavila s týmem svůj první mistrovský titul a ve své první sezoně v české nejvyšší soutěži žen nastřílela 14 branek a stala se nejlepší střelkyní ligy! Na druhém místě se umístila Tereza Kožárová.

Plán přípravy A-týmu: V Aigenu i souboj s Rakówem

8. 6. 2023
Přečtěte si v článku, jak bude vypadat letní příprava slávistů na novou sezonu a na koho v jejím rámci narazí.

Další články