Slavia dostala památku na šampionát | SK Slavia Praha
Více

Slavia dostala památku na šampionát

PRAHA – Součástí výzdoby města Vídně byly během evropského šampionátu sochy fotbalistů. Po skončení mistrovství se většina z nich vydražila a zisk byl převeden na dobročinné účely.
PRAHA – Součástí výzdoby města Vídně byly během evropského šampionátu sochy fotbalistů, které věnovaly městu Zahrady města. Po skončení mistrovství se většina z nich vydražila a zisk byl převeden na dobročinné účely.

Pět moderních soch věnovali zástupci rakouského hlavního města Praze – jednu z nich dostala i Slavia, je v červenobílých barvách. Od ředitele vídeňských zahrad Rainera Weisgrama ho na místě, kde stával na Letné stadion Slavie, převzal tiskový mluvčí Ondřej Zlámal. Socha bude v nejbližších dnech převezena do Edenu.

Zástupce Sparty dostal shodou okolností modrobílého fotbalistu, který by se spíše vyjímal v Liberci. Další sochy převzali zástupci Bohemians 1905, Žižkova a české reprezentace.

Předávání se zúčastnili také zástupci pražského magistrátu.

Aktuálně

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

29. listopadu autogramiáda A-týmu

24. 11. 2022
Po konci podzimní části sezony jsme pro fanoušky připravili speciální odpoledne ve Fortuna Aréně, kdy si budou moct přijít pro podpisy hráčů A-týmu. Z organizačních a kapacitních důvodů je kapacita akce omezená, všechna volná místa jsou aktuálně zarezervována.

Další články