Slavia letí do Rumunska | SK Slavia Praha
Více

Slavia letí do Rumunska

PRAHA – Ve středu dopoledne se vydá z ruzyňského letiště speciál se slávistickou výpravou. Cílovou destinací bude rumunské město Iasi, kde najdou naši fotbalisté útočiště před odvetným utkáním 1. kola Poháru UEFA.
PRAHA – Ve středu dopoledne se vydá z ruzyňského letiště speciál se slávistickou výpravou. Cílovou destinací bude rumunské město Iasi, kde najdou naši fotbalisté útočiště před odvetným utkáním 1. kola Poháru UEFA.

Předzápasovou tiskovou konferenci a oficiální trénink absolvují naši hráči v Iasi, do 70 km vzdálené Vaslui se vydají až ve čtvrtek před zápasem.

V prvním utkání Slavia sice svého soupeře v Edenu přehrávala, ale branku vstřelit nedokázala.

„Věřím, že se nám to podaří v odvetě a že to bude branka, která bude postupová,“ říká trenér Karel Jarolím.

V odvetě mu velmi pravděpodobně budou chybět rekonvalescenti Dřížďal a Šiklič. S týmem neodcestoval Dušan Švento, který má natažený stehenní sval, ani Goce Toleski kvůli problémům se zády. S mužstvem ale odjel uzdravený Zdeněk Šenkeřík.

Jako hlavní sudí bude pískat Mark Courtney ze Severního Irska, jeho asistenty budou Eamon Shanks and John McDowell. Delegátem bude pan William Hugh Wilson ze Skotska. Výkop utkání je ve čtvrtek 19:30 našeho času.

Na našem webu budete moci sledovat tradiční předzápasové zpravodajství a ze zápasu online přenos. Podle našich informací bude utkání přenášet jeden z kanálů rumunské státní televize. Živé vstupy z prvního poločasu a přímý přenos z průběhu druhé půle přinese Český rozhlas 1 – Radiožurnál.

Aktuálně

Vzpomínkový večer věnovaný Františku Veselému

8. 12. 2022
Tribuna Františka Veselého – krásný odkaz legendárního slávisty, který v sešívaném dresu přepisoval historické tabulky. Není to ale jediná vzpomínka na našeho útočníka. Ve slávistickém muzeu mohou fanoušci spatřit vzácné artefakty spojené s jeho kariérou, o které jim ve středeční podvečer vyprávěli Václav Petrák a František Veselý mladší.

Vánoční besídka pro děti i dospělé v Edenu

8. 12. 2022
Slavia společně s Odborem přátel pořádá Vánoční besídku pro děti i dospělé v prostorách stadionu Slavie a slávistického muzea.

Na produktivitě pracujeme. Bude to o prvním gólu

7. 12. 2022
Slávistky čeká ve čtvrtek od 21:00 venkovní utkání na půdě rakouského St. Pöltenu. Čtvrtý zápas základní skupiny Ligy mistryň vyhlíží trenér Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová.

Další články