Necid věnoval svůj gól do fotbalového nebe | SK Slavia Praha
Více

Necid věnoval svůj gól do fotbalového nebe

EDEN – Zatímco ve čtvrtek se památce Josefa Bicana poklonily desítky slávistů, v neděli už slávu jeho jménu provolával celý Eden, až mnohé fanoušky zamrazilo. Krátký medailonek, který na velkoplošných obrazovkách připravila společnost Eside doprovodil potlesk.
EDEN – Zatímco ve čtvrtek se památce Josefa Bicana poklonily desítky slávistů, v neděli už slávu jeho jménu provolával celý Eden, až mnohé fanoušky zamrazilo. Krátký medailonek, který na velkoplošných obrazovkách připravila společnost Eside doprovodil potlesk. Před nastoupenými týmy pak stadion pozdravila šarmantní Jarmila Bicanová.

„Slavia byla vždy noblesní klub, který se vždycky vyjímal oproti druhým, vždycky se pěstovala slušnost a úcta k druhým a to lidé zapomínají, buďte pořád takoví!“ zazněla Edenem její zavazující slova.

Slávistický kotel pak střídavým skandováním vyvolával jméno Pepiho Bicana, poctu, kterou tribuny zatím připravovaly jenom střelcům branek.

Tomáš Necid svoji sedmou gólovou střelu poslal do stejné branky, do které před téměř o den přesně padesáti pěti lety Pepi Bican poprvé skóroval při otevírání stadionu v Edenu.

A komu posílá svoji trefu dal najevo jasným gestem. „Svoji branku věnuji panu Bicanovi, zaslouží si ji,“ řekl Necid novinářům v mixzóně.

To ještě nevěděl, že o den později bude Slavia i díky jeho brankám znovu v čele ligové tabulky.

Aktuálně

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

29. listopadu autogramiáda A-týmu

24. 11. 2022
Po konci podzimní části sezony jsme pro fanoušky připravili speciální odpoledne ve Fortuna Aréně, kdy si budou moct přijít pro podpisy hráčů A-týmu. Z organizačních a kapacitních důvodů je kapacita akce omezená, všechna volná místa jsou aktuálně zarezervována.

Další články