Slávistky v poháru skončily | SK Slavia Praha
Více

Slávistky v poháru skončily

PRAHA - Fotbalistky Slavie končí v Poháru KFŽ. Ve čtvrtém kole nastoupily slávistky proti lídrovi druhé ligy Staré Lysé. I přes bojovný výkon nedokázaly favorita překvapit.

PRAHA - Fotbalistky Slavie končí v Poháru KFŽ. Ve čtvrtém kole nastoupily slávistky proti lídrovi druhé ligy Staré Lysé. I přes bojovný výkon nedokázaly favorita překvapit.

Výsledek byl ale otevřený do samotného závěru. Jedinou branku vstřelila Bottová z penalty.

Pohár KFŽ měl původně odehrát první tým, ale kvůli reprezentačním povinnostem nehrála ani jedna hráčka základní sestavy. K dispozici zůstaly pouze hráčky z lavičky - Vranová, Bottová, Vytásková a Nováková. Králová dostala volno před blížícím se derby.

Poprvé proti dospělým si zahrála také čtrnáctiletá Necidová.

Slavia - Stará Lysá 1:2 (0:1)

Slavia: Vranová - Bottová, Beránková, Stanková, Dvořáková (67. Marková) - Komárková (46. Čmakalová), Nováková (70. Necidová), Bělohlávková, Vytásková (59. Kuklová), Plzáková - Burešová

Branky: 58. Bottová pen. - 39. Červeňáková, 75. Kašparová

ŽK: 68. Stanková, 70. Bělohlávková - 68. Červeňáková, 73. Králová

Aktuálně

Vzpomínkový večer věnovaný Františku Veselému

8. 12. 2022
Tribuna Františka Veselého – krásný odkaz legendárního slávisty, který v sešívaném dresu přepisoval historické tabulky. Není to ale jediná vzpomínka na našeho útočníka. Ve slávistickém muzeu mohou fanoušci spatřit vzácné artefakty spojené s jeho kariérou, o které jim ve středeční podvečer vyprávěli Václav Petrák a František Veselý mladší.

Vánoční besídka pro děti i dospělé v Edenu

8. 12. 2022
Slavia společně s Odborem přátel pořádá Vánoční besídku pro děti i dospělé v prostorách stadionu Slavie a slávistického muzea.

Na produktivitě pracujeme. Bude to o prvním gólu

7. 12. 2022
Slávistky čeká ve čtvrtek od 21:00 venkovní utkání na půdě rakouského St. Pöltenu. Čtvrtý zápas základní skupiny Ligy mistryň vyhlíží trenér Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová.

Další články