Soutěž o nej slávistického draka | SK Slavia Praha
Více

Soutěž o nej slávistického draka

Přineste draky do konce října!
PRAHA - Je tu podzim a s ním se na světě objeví celá řada draků – a mezi nimi mohou být i ti ve slávistických barvách! Společnost sinne společně se Slavií vyhlašují soutěž o nejhezčího draka ve slávistických barvách.

Přineste svého draka do konce října 2008 do kterékoliv prodejny FANzone, nebo ho zašlete poštou. Nejúžasnějšího draka vybere 1. listopadu porota, jejíž předsedou bude Dušan Švento, který jako drak lítá po křídle na hřišti, zástupci Slavie a společnosti FANzone. 1. listopadu bude vybrán nejúžasnější drak a vítěz získá kupon 10 000 Kč na sortiment prodejny FANzone!

Drak musí být funkční a nesmí být komerčním produktem a musí obsahovat některý ze slávistických symbolů – znak, hvězdu atd. K drakovi připojte prosím své kontaktní údaje.

Tak všem přejeme hodně radosti při výrobě draka v těch nejsprávnějších barvách na světě!

V naší fotogalerii si můžete prohlédnout draky, kteří jsou ve výloze prodejny FANzone v Edenu a draka, kterého věnovali našim fotbalistům pacienti hematoonkologie motolské nemocnice, kteří byli hosty na utkání Slavia – Vaslui.

Aktuálně

Vánoční besídka pro děti i dospělé v Edenu

8. 12. 2022
Slavia společně s Odborem přátel pořádá Vánoční besídku pro děti i dospělé v prostorách stadionu Slavie a slávistického muzea.

Na produktivitě pracujeme. Bude to o prvním gólu

7. 12. 2022
Slávistky čeká ve čtvrtek od 21:00 venkovní utkání na půdě rakouského St. Pöltenu. Čtvrtý zápas základní skupiny Ligy mistryň vyhlíží trenér Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová.

Ve čtvrtek od 21:00 odveta UWCL proti St.Pöltenu

6. 12. 2022
Fotbalistky Slavie čeká první odveta základní skupiny Ligy mistryň. Ve čtvrtek od 21:00 zavítají na hřiště rakouského St.Pöltenu.

Další články