Belaid prostřílel cestu k výhře | SK Slavia Praha
Více

Belaid prostřílel cestu k výhře

ZLÍN – Dvěma krásnými brankami zavelel Tijani Belaid ke slávistické výhře ve Zlíně. Nejprve z dálky vymetl pravý roh branky, druhý gól přidal z voleje. „Podle výsledku to možná nevypadá, ale jednoduchý zápas to nebyl...
ZLÍN – Dvěma krásnými brankami zavelel Tijani Belaid ke slávistické výhře ve Zlíně. Nejprve z dálky vymetl pravý roh branky, druhý gól přidal z voleje. „Podle výsledku to možná nevypadá, ale jednoduchý zápas to nebyl,“ začal svůj komentář ve francoužštině Tijani v mixzóně mezi novináři.

„Bylo důležité dát první branku a to se povedlo nám, pak přišla druhá a třetí, pak už to bylo mnohem jednodušší, měli jsme míč na kopačkách a kontrolovali hru,“ pochvaloval si.

„Bylo důležité vyhrát, i z toho důvodu, že Sparta zaváhala. Jsme za nimi o bod a všichni víme, že se blíží derby,“ pokračoval střelec šesti ligových branek.

„Při první brance bylo důležité získat prostor, dotíral na mne obránce, ale dokázal jsem si míč posunout a vystřelit,“ popsal první branku.

A co říká svému souboji s Tomášem Necidem o první místo v tabulce ligových střelců? „Hlavní je, že Slavia má dva nejlepší střelce, to je přece mistrovská vizitka. Není důležité, kdo střílí, ale že vyhráváme. Z vítězství mám velkou radost,“ uzavřel svůj pozápasový komentář tuniský reprezentant.

Aktuálně

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

29. listopadu autogramiáda A-týmu

24. 11. 2022
Po konci podzimní části sezony jsme pro fanoušky připravili speciální odpoledne ve Fortuna Aréně, kdy si budou moct přijít pro podpisy hráčů A-týmu. Z organizačních a kapacitních důvodů je kapacita akce omezená, všechna volná místa jsou aktuálně zarezervována.

Další články