Tomáš Necid litoval neproměněných šancí | SK Slavia Praha
Více

Tomáš Necid litoval neproměněných šancí

EDEN – Útočník Tomáš Necid se v utkání proti Vaslui dostal do několika slibných šancí. Tentokrát ale neproměnil žádnou z nich. „Svou první velkou šanci jsem poslal bohužel jen do tyče.
EDEN – Útočník Tomáš Necid se v utkání proti Vaslui dostal do několika slibných šancí. Tentokrát ale neproměnil žádnou z nich.

„Svou první velkou šanci jsem poslal bohužel jen do tyče. Trefil jsem to přesně tak, jak jsem chtěl, věděl jsem, že brankář zůstane stát. Chtěl jsem ho obstřelit, ale bohužel jsem dal moc velkou ránu a šlo to vedle,“ popsal tu největší šanci ze druhého poločasu.

„Obránci byli nepříjemní, ve vápně nás bránili osobně. I přesto jsme se ale dokázali prosadit, bohužel jsme to nedokázali vyjádřit gólově,“ litoval neproměněných šancí.

„Po „poločase“ je stav 0:0, v Rumunsku budeme muset vyhrát. Prostředí tam určitě bude bouřlivé, ale s tím se musíme vypořádat,“ vyhlížel už k odvetnému utkání.

K zápasu ve Vaslui se vyjádřil také záložník Marek Jarolím: „V Rumunsku budeme hrát stejným stylem hry jako v domácím utkání. Budeme hrát naši kombinační hru, snažit se hrát aktivně a napadat soupeře ve středu pole. Taky se budeme spoléhat na brejky,“ prozradil taktiku.

„Celý zápas jsme měli pod kontrolou, ale bohužel jsme nedali branku. Šance do odvety jsou pořád otevřené, my tam pojedeme s cílem postoupit,“ pokračoval.

„Trenér nás o přestávce povzbuzoval, ať vydržíme hrát aktivně, že nám tam určitě něco spadne. Také nám říkal, ať nepanikaříme a snažíme se vstřelit aspoň jednu branku,“ prozradil přestávkovou řeč trenéra Jarolíma.

Aktuálně

O pauze nevypneme. Derby má celý tým v hlavě

26. 11. 2022
Předávání Klíče primátora hlavního města Prahy si užil i David Jurásek. Po slavnostním ceremoniálu vzpomínal na historickou výhru v derby i prozradil, komu přeje na probíhajícím mistrovství světa.

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

Další články