Jablonský na hostování do Bohemians Praha | SK Slavia Praha
Více

Jablonský na hostování do Bohemians Praha

PRAHA – Záložník Tomáš Jablonský odchází na hostování do Bohemians Praha, kde bude působit do konce podzimní sezony. Dohoda obou klubů neobsahuje možnost opce na přestup.
PRAHA – Záložník Tomáš Jablonský odchází na hostování do Bohemians Praha, kde bude působit do konce podzimní sezony. Dohoda obou klubů neobsahuje možnost opce na přestup.

„Tomáš potřebuje pravidelně nastupovat v lize, v Bohemians Praha k tomu bude mít více šancí, je to pro něj v tuto chvíli nejlepší řešení,“ uvedl ředitel komunikace Ondřej Zlámal.

Tomáš Jablonský přišel do Slavie jako dorostenec v roce 2001. Ligovou premiéru si odbyl 13. května 2007 v Příbrami. Ve Slavii nasbíral deset ligových startů, na jaře 2008 byl na hostování na Kladně. V letošní sezoně se také premiérově představil v dresu reprezentační jedenadvacítky.

Aktuálně

O pauze nevypneme. Derby má celý tým v hlavě

26. 11. 2022
Předávání Klíče primátora hlavního města Prahy si užil i David Jurásek. Po slavnostním ceremoniálu vzpomínal na historickou výhru v derby i prozradil, komu přeje na probíhajícím mistrovství světa.

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

Další články