Majitel Vaslui si přeje výhru 2:1 | SK Slavia Praha
Více

Majitel Vaslui si přeje výhru 2:1

EDEN – Majitel Vaslui Adrian Porumbiu prozradil novinářům, že si přeje, aby jeho tým vyhrál v Edenu 2:1. Bývalý rozhodčí ve středu večer pozorně sledoval trénink svého klubu společně s trenérem.
EDEN – Majitel Vaslui Adrian Porumbiu prozradil novinářům, že si přeje, aby jeho tým vyhrál v Edenu 2:1. Bývalý rozhodčí ve středu večer pozorně sledoval trénink svého klubu společně s trenérem.

„Někdy se pan Porumbiu zapojí i do hry, střílí na branku. Někdy mi dokáže dát i branku,“ přiznal slovenský brankář Dušan Kuciak, kterého potěšilo, že ve čtvrtek stadion nebude zaplněný. „Asi nás lidé trochu podcení, neznají nás. Stadion je nádherný, neztratil by se ani v Anglii. Se spoluhráči jsme si říkali, že to bude pro nás svátek si tady zahrát,“ řekl žurnalistům slovenský brankář.

„Pro nás je nejdůležitější podat dobrý výkon, chceme hrát atraktivní fotbal. Samozřejmě, že naším cílem je postoupit do skupiny Poháru UEFA. Viděl jsem poslední čtyři zápasy Slavie, víme, že bude proti nám hrát soupeř, který má v Evropě mnohem více zkušeností,“ řekl novinářům Viorel Hizo.

A co říká na domácí statistiku Slavie v letošní sezoně? „Víme, že ještě nedostala doma branku, ale my se budeme snažit uspět a odvézt si do odvety nadějný výsledek,“ dodal kouč Vaslui.

Reportáž, kterou připravila Fanklub Slavia TV si můžete prohlédnout zde.

Aktuálně

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

29. listopadu autogramiáda A-týmu

24. 11. 2022
Po konci podzimní části sezony jsme pro fanoušky připravili speciální odpoledne ve Fortuna Aréně, kdy si budou moct přijít pro podpisy hráčů A-týmu. Z organizačních a kapacitních důvodů je kapacita akce omezená, všechna volná místa jsou aktuálně zarezervována.

Další články