Malé fotbalisty zima nezastavila (video) | SK Slavia Praha
Více

Malé fotbalisty zima nezastavila (video)

EDEN - Chladné počasí nezabránilo zdárnému průběhu náboru malých fotbalistů v Edenu. Pomohla s ním hned čtveřice našich hráčů - Marek Suchý, Tijani Belaid, Zdeněk Šenkeřík a Jakub Diviš...

EDEN - Chladné počasí nezabránilo zdárnému průběhu náboru malých fotbalistů v Edenu. Pomohla s ním hned čtveřice našich hráčů - Marek Suchý, Tijani Belaid, Zdeněk Šenkeřík a Jakub Diviš sledovali se zájmem snažení malých adeptů červenobílého dresu, ochotně se všem podepsali na své kartičky.

 

Na dnešní nábor přišlo 62 dětí, z nich byla přibližně třetina malých fotbalistů vybrána do řad Slavie. Vybíralo se mezi ročníky 2003 až 1996, tyto hráče však ještě prověří čas a u starších ročníků proběhne srovnání s fotbalisty již hrajícími v týmu Slavie.

 

„Účast přes nevlídné počasí byla velká, myslím si, že Slavia stále láká a to je jedině dobře. Trenéři vnímají nábory kladně, mohou si při nich zkvalitnit tým,“ uvedl šéftrenér sportovních tříd Miroslav Jíra.

 

„Poděkování patří všem trenérům za výbornou přípravu na dnešní nábor. Velký dík si zaslouží také hráči A – týmu spolu s Ondřejem Zlámalem, kteří přišli povzbudit, podepsat se malým hráčům na kartičky a ukázat mistrovský pohár, “ řekl Jíra na závěr.

 

„Vzpomínám na vlastní nábor, který probíhal ještě na starém Edenu, více si však vybavuji svůj první zápas v šesti letech, kdy jsme hráli proti Motorletu. Mám z tohoto zápasu doma fotky,“ řekl s nostalgií Marek Suchý.

 

„Talent se dá i v dětství rozpoznat, důležité však je, jak se hráč nadále vyvíjí s trenérem. Mě ve Slavii vedl trenér Karoch, čímž bych mu chtěl tímto poděkovat za možnost trénovat s ním,“ dodal náš stoper.

 

„Jsem rád, že v tak nevlídném počasí přišla spousta dětí, a je jen dobře, že má Slavia z čeho vybírat. S Markem jsme se dívali na střelbu nejstaršího ročníku a brankář se mi zdá velice nadějný. Našlo se pár hráčů, u kterých je vidět, že si s balonem rozumí,“ zhodnotil malé fotbalisty brankář Jakub Diviš.Reportáž, kterou pořídila Fanklub Slavia TV si můžete stáhnout zde.

Aktuálně

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

29. listopadu autogramiáda A-týmu

24. 11. 2022
Po konci podzimní části sezony jsme pro fanoušky připravili speciální odpoledne ve Fortuna Aréně, kdy si budou moct přijít pro podpisy hráčů A-týmu. Z organizačních a kapacitních důvodů je kapacita akce omezená, všechna volná místa jsou aktuálně zarezervována.

Další články