Nová tvář u slávistické mládeže | SK Slavia Praha
Více

Nová tvář u slávistické mládeže

EDEN - Na pozici vedoucího Sportovního centra mládeže a trenéra B-dorostu střídá Michala Prokeše František Sluka. Po vzájemné dohodě s vedením Slavie odchází po tříletém působení Michal Prokeš.
EDEN - Na pozici vedoucího Sportovního centra mládeže a trenéra B-dorostu střídá Michala Prokeše  František Sluka. Po vzájemné dohodě s vedením Slavie odchází po tříletém působení Michal Prokeš.

„Ve Slavii jsem prožil velmi šťastné období a děkuji Slavii, jmenovitě pak panu Říčkovi a Michalu Šrámkovi, za možnost pracovat v tak významném klubu. Také chci a musím poděkovat hráčům ročníku 1991 (B-dorost). Je to skvělý tým a přeji jim i jejich novému trenérovi, Františku Slukovi, hodně štěstí. Shrnuto - podtrženo, bylo mi ctí,“ zhodnotil své působení Michal Prokeš.

Sportovní ředitel Michal Šrámek k tomu dodává: „Jménem Slavie Michalu Prokešovi děkuji za odvedenou práci a přeji mu, aby se mu dařilo jak na poli profesním, tak v soukromém životě. Na jeho místo přichází František Sluka, který převážnou část své trenérské kariéry strávil ve Viktorii Plzeň. Jako trenér prošel všemi mládežnickými kategoriemi, přípravkou počínaje a "B" týmem dospělých konče".

František Sluka se na svoji novou práci těší: „Je to pro mě velká výzva a považuji to za další krok dopředu ve své kariéře. Doufám, že úspěšně navážu na práci předešlých trenérů a pomůžu tak Slavii k dalším úspěchům."

Aktuálně

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

29. listopadu autogramiáda A-týmu

24. 11. 2022
Po konci podzimní části sezony jsme pro fanoušky připravili speciální odpoledne ve Fortuna Aréně, kdy si budou moct přijít pro podpisy hráčů A-týmu. Z organizačních a kapacitních důvodů je kapacita akce omezená, všechna volná místa jsou aktuálně zarezervována.

Další články