Tři body trefil Gulajev | SK Slavia Praha
Více

Tři body trefil Gulajev

PRAHA/STRAHOV – Slávistická juniorka po minulé domácí remíze s Vlašimí naplno bodovala, Karlovy Vary porazila 1:0. Hned první vážnější šance skončila brankou, v 9. minutě Velkoborský neuhlídal Koreše, jehož přesný centr usměrnil hlavou do branky Gulajev.

PRAHA/STRAHOV – Slávistická juniorka po minulé domácí remíze s Vlašimí naplno bodovala, Karlovy Vary porazila 1:0.

 

Hned první vážnější šance skončila brankou, v 9. minutě Velkoborský neuhlídal Koreše, jehož přesný centr usměrnil hlavou do branky Gulajev. K další šanci se červenobílí propracovali ve 30. minutě, přímý kop Koreše ale Četverík vyboxoval.

 

Hosté zahrozili ve 40. minutě, prudkou Tichotovu střelu vyrazil Diviš na roh. Tichota byl i u druhé velké šance hostů, jeho přímý kop po hodině hry skončil s přispěním gólmana Diviše na tyči, Tafat nasměroval dorážku jen do boční sítě.

 

V 74. minutě se pokoušel slávistické vedení zvýšit Grajciar, ani nadvakrát ale karlovarského brankáře nepřekonal.

 

„Věděli jsme, že Karlovy Vary hodně spoléhají na standardní situace, které kope Tichota. Mají na to vysoké hráče, ale byli jsme na to připraveni,“ řekl k soupeři trenér Miroslav Janů.

 

„Do utkání jsme vstoupili slušně, po naší vstřelené brance jsme mohli zvýšit na dva nula, ale Javorek šanci neproměnil. V první půli zahrozili také Vary,“ hodnotil první poločas.

 

„Ve druhé půli hrál náš soupeř podobně jako Vlašim, hodně padali, takže měli dostatek standardek, podržel nás brankář Diviš. Dá se říci, že jsme se protrpěli do vítězství. Nebyli jsme aktivní, nedostali jsme se do hry, ale i tak jsme měli dvě šance,“ nebyl kouč spokojen s výkonem mužstva v druhém dějství.

 

Slavia – Karlovy Vary 1:0 (1:0)

Branka: 9. Gulajev

Slavia: Diviš - Kindel, Hošek, Starý, Jablonský – Grajciar, Javorek, Cissé, Koreš (90. Šimeček) – Gulajev (90. Petr Hošek), Honka.

Karlovy Vary: Četverík - Tichota, Kubice, Hrubý, Janáček (77. Řezáč), Velkoborský, Vondráček, Mičkal (71. Mašek), Kotáb (46. Geňo), Tafat, Chod.

Žluté karty: Gulajev, Javorek – Velkoborský

Aktuálně

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

29. listopadu autogramiáda A-týmu

24. 11. 2022
Po konci podzimní části sezony jsme pro fanoušky připravili speciální odpoledne ve Fortuna Aréně, kdy si budou moct přijít pro podpisy hráčů A-týmu. Z organizačních a kapacitních důvodů je kapacita akce omezená, všechna volná místa jsou aktuálně zarezervována.

Další články