Slávistky deklasovaly Karlovy Vary | SK Slavia Praha
Více

Slávistky deklasovaly Karlovy Vary

PRAHA - Fotbalistky Slavie si připsaly vítězství i ve druhém zápase. Tentokrát porazily nováčka z Karlových Varů 8:0. Střelecky se dvakrát prosadily Divišová, Krůzová a Tomášková, po jedné brance přidaly Bottová a Pěničková.

PRAHA - Fotbalistky Slavie si připsaly vítězství i ve druhém zápase. Tentokrát porazily nováčka z Karlových Varů 8:0. Střelecky se dvakrát prosadily Divišová, Krůzová a Tomášková, po jedné brance přidaly Bottová a Pěničková.

Do zápasu Slavia vstoupila bez několika hráček základní sestavy. Voňková a Tesková jsou na delší dobu zraněné, Budošová a Mészárosová byly se slovenskou reprezentací, Vytásková je v zahraničí. I proto se na lavičku dostaly hráčky z juniorky. Premiérový start v lize si připsaly Kuklová a Dvořáková.

Karlovy Vary - Slavia 0:8 (0:4)

Slavia: Zbořilová (73. Vranová) - Kulichová (46. Nováková), Králová, Pincová, Benýrová - Tomášková, Pěničková, Bottová (73. Dvořáková), Krůzová - Divišová, Holečková (67. Kuklová)

Branky: 32. a 55. Divišová, 44. a 86. Krůzová, 57. a 74. Tomášková, 16. Bottová, 27. Pěničková

ŽK: 84. Krůzová

Tři body vybojovala i slávistická juniorka, která vyhrála 5:0 a hattrickem se blýskla v premiérovém startu Necidová.

J u n i o r k a:

Karlovy Vary - Slavia 0:5 (0:3)

Slavia: Nováková - Marková, Mádlíková, Beránková, Dvořáková (69. Tomášková) - Komárková (60. Čáslavská), Bělohlávková, Kuklová, Ondrášková, Plzáková (51. Divišová) - Necidová

Branky: 9., 53. a 62. Necidová, 22. Bělohlávková, 28. Komárková

Aktuálně

Beseda a prohlídka stadionu s Františkem Veselým mladším

8. 12. 2022
Tribuna Františka Veselého – krásný odkaz legendárního slávisty, který v sešívaném dresu přepisoval historické tabulky. Není to ale jediná vzpomínka na našeho útočníka. Ve slávistickém muzeu mohou fanoušci spatřit vzácné artefakty spojené s jeho kariérou, o které jim ve středeční podvečer vyprávěli Václav Petrák a František Veselý mladší.

Vánoční besídka pro děti i dospělé v Edenu

8. 12. 2022
Slavia společně s Odborem přátel pořádá Vánoční besídku pro děti i dospělé v prostorách stadionu Slavie a slávistického muzea.

Na produktivitě pracujeme. Bude to o prvním gólu

7. 12. 2022
Slávistky čeká ve čtvrtek od 21:00 venkovní utkání na půdě rakouského St. Pöltenu. Čtvrtý zápas základní skupiny Ligy mistryň vyhlíží trenér Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová.

Další články