Vladimír Šmicer podpoří dětské domovy | SK Slavia Praha
Více

Vladimír Šmicer podpoří dětské domovy

PRAHA - V sobotu 13. září se na Hanspaulce konají Sportovní hry pro děti z dětských domovů. Akci pořádá Nadační fond Plaváček. Děti od 5 do 18 let budou soutěžit v několika disciplínách.
PRAHA - V sobotu 13. září se na Hanspaulce konají Sportovní hry pro děti z dětských domovů. Akci pořádá Nadační fond Plaváček. Děti od 5 do 18 let budou soutěžit v několika disciplínách. Na programu je fotbal, sprint, skok do dálky, přehazovaná nebo stolní tenis.

Malé sportovce přijde podpořit i záložník Slavie Vladimír Šmicer se svými dětmi, který do areálu dorazí kolem 14 hodiny. Ti nejúspěšnější účastníci her dostanou od Slavie dárky, které jim předá Vladimír Šmicer. Nebude chybět ani autogramiáda.

Sportovní klání začíná v 10 hodin dopoledne, konec se předpokládá kolem 17. hodiny. Sportovního dne se zúčastní téměř 150 dětí z dětských domovů.

Zakladateli Nadačního fondu Plaváček jsou manželé Juraj a Deána Jakubiskovi. Cílem tohoto projektu je podpora a osobní rozvoj talentovaných dětí z dětských domovů a ze sociálně slabých skupin.

Sportovní areál Hanspaulka se nachází u ZŠ Hanspaulka (ulice Sušická).

Aktuálně

ONLINE: Od 16:30 venku proti Liberci

2. 12. 2022
Slávistky odehrají od 16:30 poslední ligový zápas podzimu! V dohrávce 9.kola 1.ligy žen vyzvou na venkovní půdě Slovan Liberec. Jakou sestavu posílá do utkání trenér Karel Piták?

Slavia přivádí posily nejen na trávník

1. 12. 2022
Představenstvo Slavie rozšiřuje Yansong Liu a Martin Říha. Do dozorčí rady SKS byli nominování Marek Beitl a Meng Li. Od nového roku se stane manažerem zodpovědným za činnost A-týmu Přemysl Kovář.

Starší žáci ovládli turnaj v Kutné Hoře. Kategorie U11 veze pohár z Plzně.

30. 11. 2022
Program mládežníků pomalu ale jistě přechází do zimního režimu. Od ligových soutěží si tedy sešívaní mohou odpočinout. Naopak přibývá turnajů, které se odehrávají na umělém povrchu nebo v hale. Během posledního listopadového víkendu získali pohár pro vítěze mladší i starší žáci. Kategorie U15 sehrála dvanáctibrankové utkání s ostravským Baníkem. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.

Další články