V Rumunsku 2. října od 19:30 našeho času | SK Slavia Praha
Více

V Rumunsku 2. října od 19:30 našeho času

PRAHA - Odvetné utkání 1. kola Poháru UEFA FC Vaslui - Slavia Praha se bude hrát 2. října na městském stadionu ve Vaslui. Výkop je stanoven na 19:30 našeho času, to je 20:30 času místního.
PRAHA - Odvetné utkání 1. kola Poháru UEFA FC Vaslui - Slavia Praha se bude hrát 2. října na městském stadionu ve Vaslui. Výkop je stanoven na 19:30 našeho času, to je 20:30 času místního.

Na první utkání, které se hraje v Edenu 18. září od 19:15, našlo zatím své majitele čtyři a půl tisíce vstupenek. V tuto chvíli je téměř jisté, že utkání nebude vysílat žádná z českých televizí.

Slavia nedostala žádnou nabídku, ani o žádném televizním přenosu nejednala.

Souběžně s prodejem vstupenek na Pohár UEFA probíhá také předprodej na zápas s FK Baumit Jablonec. Pokud do celkového počtu zatím prodaných vstupenek započítáme také majitele permanentek, tak by v současnosti bylo v hledišti téměř devět tisíc diváků.

Během týdne probíhá předprodej pouze u pokladen u jihozápadní tribuny vedle Komerční banky. Původní pokladny u hotelu Iris budou v provozu v den utkání.

Aktuálně

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

29. listopadu autogramiáda A-týmu

24. 11. 2022
Po konci podzimní části sezony jsme pro fanoušky připravili speciální odpoledne ve Fortuna Aréně, kdy si budou moct přijít pro podpisy hráčů A-týmu. Z organizačních a kapacitních důvodů je kapacita akce omezená, všechna volná místa jsou aktuálně zarezervována.

Další články