Tijani Belaid je už zpátky v Praze | SK Slavia Praha
Více

Tijani Belaid je už zpátky v Praze

EDEN – Úterní dopolední trénink Slavie v Edenu se odehrával za příjemného slunečného počasí.
EDEN – Úterní dopolední trénink Slavie v Edenu se odehrával za příjemného slunečného počasí.

S hráči už trénoval i Tijani Belaid, který se v pondělí vrátil ze srazu tuniské reprezentace. Utkání s výběrem Burkina Faso skončilo bezbrankovou remízou. „Odehrál jsem celý zápas. Měli jsme hodně šancí, škoda že jsme to nedokázali zúročit i gólově. I já jsem mohl minimálně jednou skórovat,“ smutnil Tijani Belaid.

Kvalifikační zápas přenášela tuniská telvize. Tijani Belaid vyhrál hlasování, které je obdobou divácké ankety České televize Muž zápasu. „Samozřejmě mě to potěšilo, ale raději bych to vyměnil za naši výhru,“ dodal tuniský záložník, který v den zápasu oslavil své jedenadvacáté narozeniny.

S kondičním trenérem Janem Netscherem se připravuje po operaci achilovky pouze František Dřížďal.

Úterní trénink zaměřený na fyzickou přípravu absolvoval s mužstvem i Ronald Šiklić, který pohárové utkání v Rakovníku nedohrál kvůli zvrtnutému kotníku.

Sedm slávistů je ještě na reprezentačních srazech.

Tomáš Necid, Marek Suchý, Petr Janda, Tomáš Jablonský, Jakub Diviš a Theodor Gebre Selassie jsou v Uherském Hradišti s reprezentací do 21 let. České mladíky čeká v úterý večer důležitý kvalifikační duel s Ukrajinou. Výkop je v 19 hodin.

České mladíky může do říjnové baráže o postup na mistrovství Evropy posunout jedině vítězství.

Dušan Švento se připravuje se slovenskou reprezentací ve slovinském Mariboru. Ve středu večer by tak mohl zasáhnout do dalšího kvalifikačního zápasu o postup na MS 2010. Utkání Slovinsko-Slovensko začíná ve 20:45 hodin.

Aktuálně

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

29. listopadu autogramiáda A-týmu

24. 11. 2022
Po konci podzimní části sezony jsme pro fanoušky připravili speciální odpoledne ve Fortuna Aréně, kdy si budou moct přijít pro podpisy hráčů A-týmu. Z organizačních a kapacitních důvodů je kapacita akce omezená, všechna volná místa jsou aktuálně zarezervována.

Další články