Zájezd do Vaslui | SK Slavia Praha
Více

Zájezd do Vaslui

FO pořádá autobusový poznávací zájezd
EDEN - FO SK Slavia Praha-odbor přátel pořádá tradiční autobusový zájezd s turistickým programem na utkání 1.kola Poháru UEFA.

Zápas FC Vaslui (Rumunsko) – SK Slavia Praha se hraje ve čtvrtek 2. října ve Vaslui, součástí programu je i poznávání turistických zajímavostí v Rumunsku a Maďarsku s profesionálním průvodcem.

Jde o pětidenní zájezd do Rumunska a Maďarska s ubytováním se snídaní na 1 noc v Súceavě (Rumunsko) a na 1 noc v v Miskolci (Maďarsko) s turistickým programem ve dnech od 30.9. do 4.10.2008.

Odjezd: 30.9. 2008 v 17 hodin
od fotbalového stadionu Slavie v Edenu (u předprodeje vstupenek), ulice Vladivostocká, Praha 10.

Program:

30.9. až 1.10. - nonstop přejezd po trase Praha-Brno-Bratislava-Budapešť-Satu Mare-Birsána(Rumunsko)

1.10. – Birsána – prohlídka historického ženského kláštera s vyřezávanými dřevěnými stavbami, Voroněc- prohlídka historického malovaného kláštera a sixtinské kaple, Súceava- prohlídka města a ubytování v 3*hotelu

2.10. - po snídani přejezd Súceava-Iasi-Vaslui –prohlídka města, volno, večer utkání Vaslui-Slavia, po utkání přejezd do Maďarska

3.10. – přejezd po trase Vaslui-Bacau-Brašov-Targu Mures-Turda-Cluj(prohlídka)-Bors(hranice)-Debrecen(prohlídka)-Miskolc(prohlídka)-Lillafüred-projížďka národním parkem Bükki, ubytování v 3* hotelu v Miskolci, prohlídka města, posezení a večeře v typické maďarské čárdě

4.10.- po snídani návštěva místních termálních lázní v Egeru a odpoledne nonstop přejezd po trase Eger-Hatvan-Budapešť-Bratislava-Brno-Praha (příjezd do Prahy cca ve 22 hodin)

Doprava: autobusem s WC, videem, klimatizací a občerstvením Ubytování se snídaní: 2 noci v 3* hotelu v Súceavě a v Miskolci Turistický program: zaměřen na historické a turistické zajímavosti severního Rumunska a lázeňské oblasti v okolí maďarského Egeru s návštěvou termálních lázní

Cena: 5.690,-Kč pro členy FO a fanklubu Slavie + úhrada vstupenky na utkání, 5.990,-Kč pro ostatní + úhrada vstupenky.

V ceně zájezdu je doprava autobusem, ubytování na 2 noci se snídaní, pojištění na léčebné výlohy v zahraničí, profesionální průvodce zájezdu, informační materiály pro účastníky zájezdu.

Ceny vstupenek nejsou zatím známy, bude upřesněno později.

Poznámka: Pořadatel zájezdu si vyhrazuje právo zrušení zájezdu při nenaplnění minimálního kalkulovaného počtu účastníků (35 osob) nutného k úhradě minimálních nákladů. V případě naplnění kapacity autobusu dárek pro účastníky od OP FO SK Slavia Praha.

Uzávěrka přihlášek a úhrada zájezdu do 23.9.2008! ( Je třeba dodržet z důvodu možnosti zajištění dopravy,ubytování a vstupenek.)

Informace a přihlášky získáte od 8 do 16 hodin na sekretariátu FO SK Slavia Praha-odbor přátel, budova plaveckého stadionu v Edenu (chodba za vrátnicí haly Slavie),Vladivostocká 1460/2, 100 05 Praha 10 - Vršovice; telefon: 267311844, 777888233, 606552883, e-mail: fo-sk-slavia@volny.cz.

Aktuálně

Vánoční besídka pro děti i dospělé v Edenu

8. 12. 2022
Slavia společně s Odborem přátel pořádá Vánoční besídku pro děti i dospělé v prostorách stadionu Slavie a slávistického muzea.

Na produktivitě pracujeme. Bude to o prvním gólu

7. 12. 2022
Slávistky čeká ve čtvrtek od 21:00 venkovní utkání na půdě rakouského St. Pöltenu. Čtvrtý zápas základní skupiny Ligy mistryň vyhlíží trenér Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová.

Ve čtvrtek od 21:00 odveta UWCL proti St.Pöltenu

6. 12. 2022
Fotbalistky Slavie čeká první odveta základní skupiny Ligy mistryň. Ve čtvrtek od 21:00 zavítají na hřiště rakouského St.Pöltenu.

Další články