Tomáš Necid povolán do jedenadvacítky! | SK Slavia Praha
Více

Tomáš Necid povolán do jedenadvacítky!

PRAHA – Tomáš Necid pomůže fotbalové reprezentaci do 21 let v jejím posledním utkání evropské kvalifikace. České mladíky čeká zápas o všechno proti Ukrajině...
PRAHA – Tomáš Necid pomůže fotbalové reprezentaci do 21 let v jejím posledním utkání evropské kvalifikace. České mladíky čeká zápas o všechno proti Ukrajině. V utkání budou Češi usilovat o postup do říjnové baráže o ME.

Pokud Necid v úterý nastoupí, bude to jeho první start za výběr jedenadvacítky.

Devatenáctiletý slávistický útočník nahradí Martina Fenina, který se po návratu z Turecka připojil znovu k A-týmu.

Tomáš Necid se o pozvánce do jedenadvacítky dozvěděl v neděli odpoledne poté, co se výprava vrátila z Turecka.

Utkání s Ukrajinou se hraje v úterý 9. září na stadionu v Uherském Hradišti. Výkop je v 19 hodin.

V pěti ligových kolech v nové sezoně si Tomáš Necid připsal už čtyři branky. Na červencovém evropském šampionátu hráčů do 19 let si vysloužil trofej pro nejlepšího střelce.

Aktuálně

Vzpomínkový večer věnovaný Františku Veselému

8. 12. 2022
Tribuna Františka Veselého – krásný odkaz legendárního slávisty, který v sešívaném dresu přepisoval historické tabulky. Není to ale jediná vzpomínka na našeho útočníka. Ve slávistickém muzeu mohou fanoušci spatřit vzácné artefakty spojené s jeho kariérou, o které jim ve středeční podvečer vyprávěli Václav Petrák a František Veselý mladší.

Vánoční besídka pro děti i dospělé v Edenu

8. 12. 2022
Slavia společně s Odborem přátel pořádá Vánoční besídku pro děti i dospělé v prostorách stadionu Slavie a slávistického muzea.

Na produktivitě pracujeme. Bude to o prvním gólu

7. 12. 2022
Slávistky čeká ve čtvrtek od 21:00 venkovní utkání na půdě rakouského St. Pöltenu. Čtvrtý zápas základní skupiny Ligy mistryň vyhlíží trenér Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová.

Další články