Dalším pohárovým soupeřem SK Marila Votice | SK Slavia Praha
Více

Dalším pohárovým soupeřem SK Marila Votice

EDEN - Dalším soupeřem Slavie v Poháru ČMFS bude SK Marila Votice. Votice si ve druhém kole poradily s favorizovanou Vlašimí, kterou po bezbrankovém výsledku porazili na penalty.
EDEN - Dalším soupeřem Slavie v Poháru ČMFS bude SK Marila Votice. Votice si ve druhém kole poradily s favorizovanou Vlašimí, kterou po bezbrankovém výsledku porazili na penalty.

Stejným způsobem už Votice přešly přes první kolo, kde překonaly Loko Vltavím také po výsledku 0:0 a byly lepší v penaltách.

V kádru Votic v minulosti nastupovali také Pavel Kuka, Horst Siegl, Michal Horňák a Zdeněk Svoboda. Třetí kolo Poháru ČMFS je na programu 25. září s výkopem v 16:30.

Votice - Vlašim 0:0, na penalty 3:2
SK Marila Votice: Ducheček - Gazmend, Lukeš, Horňák, M. Budil - Malina (58. Málek), Rezek (73. Daniel), Svoboda, Bareš - Horváth, Bartolšic.

Penalty proměnili: Lukeš, M. Budil, Gazmend - Vebr, Balšánek. Neproměnili: Bartolšic - Křeček, Kacafírek, Šilhavý. Rozhodčí: Jedlička. ŽK: Lukeš, Horváth, Rezek (všichni Votice). Diváci: 850.

Videosestřih z uktání ve Voticích najdete zde.

Aktuálně

Vzpomínkový večer věnovaný Františku Veselému

8. 12. 2022
Tribuna Františka Veselého – krásný odkaz legendárního slávisty, který v sešívaném dresu přepisoval historické tabulky. Není to ale jediná vzpomínka na našeho útočníka. Ve slávistickém muzeu mohou fanoušci spatřit vzácné artefakty spojené s jeho kariérou, o které jim ve středeční podvečer vyprávěli Václav Petrák a František Veselý mladší.

Vánoční besídka pro děti i dospělé v Edenu

8. 12. 2022
Slavia společně s Odborem přátel pořádá Vánoční besídku pro děti i dospělé v prostorách stadionu Slavie a slávistického muzea.

Na produktivitě pracujeme. Bude to o prvním gólu

7. 12. 2022
Slávistky čeká ve čtvrtek od 21:00 venkovní utkání na půdě rakouského St. Pöltenu. Čtvrtý zápas základní skupiny Ligy mistryň vyhlíží trenér Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová.

Další články