Slávisté obléknou reprezentační dresy | SK Slavia Praha
Více

Slávisté obléknou reprezentační dresy

PRAHA – Slávisty čekají reprezentační povinnosti, v kvalifikaci o světový šampionát budou bojovat Dušan Švento ve slovenském dresu a Tijani Belaid v tuniském.
PRAHA – Slávisty čekají reprezentační povinnosti, v kvalifikaci o světový šampionát budou bojovat Dušan Švento ve slovenském dresu a Tijani Belaid v tuniském.

Slováci změří síly se Severním Irskem v Bratislavě a pocestují do Slovinska, zatímco střelec dvou branek z Ostravy bude chtít uspět ve veledůležitém souboji v Burkina Faso. Tijani navíc v ten den oslaví své dvacáté první narozeniny.

Jedenadvacítku čekají souboje v Turecku a doma s Ukrajinou – Marek Suchý, Theo Gebre Selassie, Jakub Diviš, Tomáš Jablonský a Petr Janda potřebují k vítězství ve skupině buď vyhrát v Turecku, nebo remizovat a porazit doma Ukrajinu. Právě středeční duel vysílá televize Galaxie Sport.


Přehled reprezentačních zápasů, ve kterých se mohou slávisté představit:


Slovensko – Dušan Švento

sobota 6. září

Slovensko – Severní Irsko, Bratislava, Tehelné pole, 17:30


Tunisko – Tijani Belaid

sobota 6. září

Burkina Faso – Tunisko


Česká republika U21 – Suchý, Diviš, Janda, Jablonský, Gebre Selassie

sobota 6. září

U21 Turecko – U21 Česká republika


středa 9. září

U21 Česká republika – U21 Ukrajina, Uherské Hradiště, 19 hodin, vysílá Galaxie Sport

Aktuálně

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

29. listopadu autogramiáda A-týmu

24. 11. 2022
Po konci podzimní části sezony jsme pro fanoušky připravili speciální odpoledne ve Fortuna Aréně, kdy si budou moct přijít pro podpisy hráčů A-týmu. Z organizačních a kapacitních důvodů je kapacita akce omezená, všechna volná místa jsou aktuálně zarezervována.

Další články