A-žáci vítězem celé soutěže! | SK Slavia Praha

A-žáci vítězem celé soutěže!

PRAHA – Slávističtí A-žáci rozstříleli Příbram 6:2 a stali se vítězem celé soutěže. Prvenství také slaví C-žáci a mladší přípravka, kteří si poslední soutěžní utkání už předehráli.

Víkendové výsledky žáků a přípravek:

Česká liga starších žáků (A-žáci)
SK Slavia Praha – Příbram 6:2
Branky: 3 Hurka, Zámečník, Zmrhal, Sponer
Slávističtí A-žáci se stali vítězem celé soutěže. Blahopřejeme!

Česká divize starších žáků (B-žáci)
Sušice – SK Slavia Praha 0:0

Česká liga mladších žáků (C-žáci)
C-žáci si své utkání už předehráli a stali se vítězem celé soutěže. Blahopřejeme!

Přebor mladší přípravky (MINI 8A)
utkání bylo předehráno, slávistická mladší přípravka se stala vítězem celé soutěže. Blahopřejeme!