Soustředění se chýlí ke konci | SK Slavia Praha

Soustředění se chýlí ke konci

RAS AL KHAIMAH – Soustředění Slavie v Emirátech se chýlí ke svému konci. V neděli sehrají červenobílí poslední přípravný zápas v Emirátu Sharja v Al Shaab Clubu se Zenitem Petrohrad, za který nastupují Kamil Čontofalský a Radek Šírl. Výkop byl stanoven na 13 hodin našeho času.

Ruský celek v poslední přípravě porazil 2:0 Litex Loveč, v přátelském utkání padlo hned šest žlutých karet, Šírl byl dokonce po šedesáti minutách po druhé žluté kartě vyloučen.

Sobotní program naplnil dopolední trénink, kde byli fotbalisté rozděleni do třech skupin podle toho, kolik zápasové zátěže odehráli. „Trénoval s námi s míčem i Honza Blažek, uvidíme, zda bude moci na nějakou dobu zasáhnout alespoň do třetího utkání,“ trenér Karel Jarolím.

K utkání určitě nenastoupí František Dřížďal, který si v prvním přípravném duelu přivodil svalové zranění, Michala Švece stále trápí nakopnutý kotník ze stejného zápasu.

Slávisté měli odpoledne volno, většina z nich ho využila k tomu, aby strávila příjemný den na pláži u Perského zálivu, který obklopuje hotel. Došlo i na odpočinkový beach volejbal pod dohledem kondičního trenéra Jana Netschera.

Slávisté se vrátí do Prahy v 9:15 v pondělí na ruzyňské letiště.