Poděkování fanouškům | SK Slavia Praha
Více

Poděkování fanouškům

Bývají to prázdné fráze o dvanáctém hráči, kterého tvoří publikum. Ve středu večer ale Slavia opravdu nehrála v jedenácti. Trenér Karel Jarolím i naši fotbalisté po utkání přiznali značný podíl na vítězství právě našim fanouškům.
Bývají to prázdné fráze o dvanáctém hráči, kterého tvoří publikum. Ve středu večer ale Slavia opravdu nehrála v jedenácti. Trenér Karel Jarolím i naši fotbalisté po utkání přiznali značný podíl na vítězství právě našim fanouškům. Slavia prošla sto dvaceti minutami skutečné pohárové bitvy s vytrvalou a neochvějnou podporou strahovského stadionu.

Potvrdila se slova o tom, že se bude hrát dramatický zápas se statečně bojujícím soupeřem. Nyní nás čeká slavný Ajax Amsterdam. Každý, kdo prožil dramatickou bitvu na Strahově se Žilinou, bude mít přednostní právo na nákup vstupenky, proto si tu svoji ze středy pečlivě uschovejte. Jak jsme slíbili, na Ajax půjdeme za stejnou cenu. Půjdeme znovu stát za naší Slavií.

SK Slavia Praha

Hlas po utkání od Martina Vaniaka 1.56 MB,


Hlas po utkání od Mateje Krajčíka,

Aktuálně

Tour po Edenu a beseda s Františkem Veselým mladším

8. 12. 2022
Tribuna Františka Veselého – krásný odkaz legendárního slávisty, který v sešívaném dresu přepisoval historické tabulky. Není to ale jediná vzpomínka na našeho útočníka. Ve slávistickém muzeu mohou fanoušci spatřit vzácné artefakty spojené s jeho kariérou, o které jim ve středeční podvečer vyprávěli Václav Petrák a František Veselý mladší.

Vánoční besídka pro děti i dospělé v Edenu

8. 12. 2022
Slavia společně s Odborem přátel pořádá Vánoční besídku pro děti i dospělé v prostorách stadionu Slavie a slávistického muzea.

Na produktivitě pracujeme. Bude to o prvním gólu

7. 12. 2022
Slávistky čeká ve čtvrtek od 21:00 venkovní utkání na půdě rakouského St. Pöltenu. Čtvrtý zápas základní skupiny Ligy mistryň vyhlíží trenér Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová.

Další články