Brankářka vstřelila gól z výkopu! | SK Slavia Praha

Brankářka vstřelila gól z výkopu!

PRAHA - Čtrnáct minut před koncem zpečetila výhru slávistek v Brně brankářka Zbořilová velice kuriózní brankou – její dlouhý výkop, který protáhl silný vítr, zaskočil špatně stojící brněnskou gólmanku a skončil v síti.

Slávistky odehrály složitý zápas, od třicáté první minuty hrály o deseti bez vyloučené Zubkové. Krátce po přestávce se přesto ujaly vedení díky Divišové, která tečovala do branky zpětnou přihrávku Budošové, výhru defitivně zajistila výše popsaná kuriózní branka.

Brno - Slavia 0:2 (0:0)
Branky: 48. Divišová, 76. Zbořilová
Slavia: Zbořilová - Bottová (86. Kulichová), Chlumecká, Pincová, Zubková - Holečková (80. Tesková), Pěničková, Budošová, Benýrová - Divišová - Voňková (89. Týlová)
Brno: Lorencová - Balaščáková (76. Burešová), Juráková, Zelená, Tomšíková - Ševčíková (51. Valková), Koláčková (62. Florková), Širůčková, Veselá - Svobodová, Matýsková ŽK: 28. Ševčíková, 88. Svobodová - 24. Zubková ČK: 31. Zubková