S fanklubem do Mladé Boleslavi | SK Slavia Praha
Více

S fanklubem do Mladé Boleslavi

Fanklub Slavie pořádá autobusový zájezd na utkání v Ml. Boleslavi (27. 3. od 16:40) - VYPRODÁNO.
Fanklub Slavie pořádá autobusový zájezd na utkání v Mladé Boleslavi (pondělí 27. 3. 16:40). Cena bez vstupenky: 45 Kč pro členy fanklubu, 70 Kč pro ostatní fanoušky.

Sraz: Černý Most, odjezd z blízkosti metra, které odsud odjíždí, pod nadchodem přes silnici Chlumecká. MAPA. Čas - 14:30. Objednávky posílejte na email subrt@slavistickenoviny.cz, nebo volejte 777 302 302. V přihlášce uveďte, zda jste, či nejste členy fanklubu, vhodný je i telefonní kontakt. Uzávěrka je v neděli 26. března.

Zájezd byl vyprodán.

Aktuálně

Totální podcast s Petrem Hurychem

9. 6. 2023
V šestém díle naší pravidelné podcastové série se tentokrát můžete těšit na manažera mládeže Petra Hurycha. S Michalem Půrem si povídal například o sešívané filozofii ve výchově hráčských talentů nebo fyzické i psychické připravenosti nastupujících generací sportovců.

Marjolen Wafula Nekesa - nejlepší střelkyně ligy!

9. 6. 2023
Keňská fotbalistka a útočnice Slavie Marjolen Wafula Nekesa oslavila s týmem svůj první mistrovský titul a ve své první sezoně v české nejvyšší soutěži žen nastřílela 14 branek a stala se nejlepší střelkyní ligy! Na druhém místě se umístila Tereza Kožárová.

Plán přípravy A-týmu: V Aigenu i souboj s Rakówem

8. 6. 2023
Přečtěte si v článku, jak bude vypadat letní příprava slávistů na novou sezonu a na koho v jejím rámci narazí.

Další články