O víkendu končí Tipsport Cup | SK Slavia Praha
Více

O víkendu končí Tipsport Cup

PRAHA - Fotbalisté Slavie, Brna, Teplic a Bohemians 1905 se o víkendu utkají v závěrečných bojích letošního zimního turnaje Tipsport Cup na umělé trávě v pražském Edenu. Vršovický tým nahradil Mladou Boleslav, která účast odřekla.
PRAHA - Fotbalisté Slavie, Brna, Teplic a Bohemians 1905 se o víkendu utkají v závěrečných bojích letošního zimního turnaje Tipsport Cup na umělé trávě v pražském Edenu. Vršovický tým nahradil Mladou Boleslav, která účast odřekla. Červenobílí se v sobotu utkají v druhém semifinále od 14 hodin s Brnem. V neděli pak sehrají buď duel o třetí místo (od 10:00), nebo finále od 13:00 (zkrácený záznam vysílá od 15:50 program ČT2).

„Víkendové zápasy jsou další součástí zimní přípravy, budeme chtít vyzkoušet některé hráče, kteří jsou u nás na testech," řekl našemu webu trenér Karel Jarolím. „I přesto budeme chtít uspět a postoupit do finále," dodal náš kouč. K utkání nebude mít k dispozici Dušana Šventa a Aleksandera Šeligu, které oba trápí svalové zranění.

„Budeme chtít vyhrát a postoupit do finále," potvrdil nám i Matej Krajčík. „Máme možnost si zahrát se silnými soupeři, kteří nám pomohou začít ladit herní formu. Duel s Palermem se blíží," dodal slovenský záložník.

Oba víkendové zápasy budete na našem webu moci sledovat v přímých on-line reportážích.

Aktuálně

Totální podcast s Petrem Hurychem

9. 6. 2023
V šestém díle naší pravidelné podcastové série se tentokrát můžete těšit na manažera mládeže Petra Hurycha. S Michalem Půrem si povídal například o sešívané filozofii ve výchově hráčských talentů nebo fyzické i psychické připravenosti nastupujících generací sportovců.

Marjolen Wafula Nekesa - nejlepší střelkyně ligy!

9. 6. 2023
Keňská fotbalistka a útočnice Slavie Marjolen Wafula Nekesa oslavila s týmem svůj první mistrovský titul a ve své první sezoně v české nejvyšší soutěži žen nastřílela 14 branek a stala se nejlepší střelkyní ligy! Na druhém místě se umístila Tereza Kožárová.

Plán přípravy A-týmu: V Aigenu i souboj s Rakówem

8. 6. 2023
Přečtěte si v článku, jak bude vypadat letní příprava slávistů na novou sezonu a na koho v jejím rámci narazí.

Další články