Slávisté jsou v Bruselu | SK Slavia Praha
Více

Slávisté jsou v Bruselu

BRUSEL – Pět minut před jedenáctou přistálo na plochu bruselského letiště National elegantní letadlo ATR 42 ČSA. Na palubě se ozval potlesk za bezchybné přistání, který spustil kapitán Patrik Gedeon.
BRUSEL – Pět minut před jedenáctou přistálo na plochu bruselského letiště National elegantní letadlo ATR 42 ČSA. Na palubě se ozval potlesk za bezchybné přistání, který spustil kapitán Patrik Gedeon. Slavia dorazila na místo své veledůležité mise - v belgické metropoli ji čeká souboj s vicemistrem RSC Anderlecht. Naši výpravu přivítalo o něco příjemnější počasí než u nás, polojasné počasí se pomalu mění na slunečný den.

Fotbalisté se v elegantních oblecích po svižném odbavení vydali do hotelu Chateau du Lac. Jediným zdržením byl neúspěšný pokus Patrika Gedeona zamíchat se do výpravy novinářů. Večer čeká svěřence trenéra Jarolíma trénink na stadionu Constanta Vanden Stocka. Hráči se po něm dozvědí definitivní sestavu pro zítřejší utkání. „Trénink je uzavřený, ale to hlavní jsme si již prošli v Praze, chtěl bych jen, aby měli hráči klid a mohli se plně soustředit na přípravu,“ prozradil nám trenér Karel Jarolím.

Rozhovor s koučem Karlem Jarolímem.

Všechny fotografie: Martin Malý

Aktuálně

O pauze nevypneme. Derby má celý tým v hlavě

26. 11. 2022
Předávání Klíče primátora hlavního města Prahy si užil i David Jurásek. Po slavnostním ceremoniálu vzpomínal na historickou výhru v derby i prozradil, komu přeje na probíhajícím mistrovství světa.

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

Další články