V neděli zajíždí Slavia do Drnovic | SK Slavia Praha

V neděli zajíždí Slavia do Drnovic

K utkání dvacátého kola první ligy zajíždějí fotbalisté Slavie do Drnovic. Zápas, ve kterém se střetneme s dalším nováčkem české nejvyšší fotbalové soutěže, se uskuteční v neděli od 17:00. Náš soupeř je v tabulce se sedmnácti body na jedenácté příčce, na jaře zatím odehrál pouze jediný duel, v němž podlehl Slovácku těsně 1:2.

Drnovice trénuje Josef Mazura, který je u mužstva již několik let a po pádu do třetí ligy dovedl klub zpět mezi elitu. Branku hájí Tomáš Bureš, klíčovým obráncem týmu je Jaroslav Schindler. V záložní řadě působí například Vladimír Čáp či Jiří Adamec. Moravané jsou silní především v útoku, kde nastupují zkušení Radim Holub, Pavel Holomek a slávistický odchovanec Tomáš Klinka.

Slavia se s Drnovicemi utkala naposledy na podzim minulého roku. V Praze na Strahově jsme zvítězili 2:1, branky vstřelili v prvním poločase Lumír Sedláček a Martin Zbončák. Předtím obě mužstva změřila síly v sezóně 2001/2002. První střetnutí jsme vyhráli 4:3, ve druhém remizovali 2:2.