Radek Černý se definitivně upsal Tottenhamu | SK Slavia Praha
Více

Radek Černý se definitivně upsal Tottenhamu

LONDÝN - Brankář Radek Černý se ve čtvrtek v podvečer definitivně stal nejméně na 18 měsíců hráčem anglického Tottenhamu Hotspur. V aktuálně osmém celku Premier League bude hostovat rok a půl s následnou opcí. Pokud se do konce týdne vyřídí nezbytné formality, mohl by být český gólman na soupisce „Kohoutů“ už pro sobotní utkání poháru FA Cup na hřišti West Bromwich Albion...
LONDÝN - Brankář Radek Černý se ve čtvrtek v podvečer definitivně stal nejméně na 18 měsíců hráčem anglického Tottenhamu Hotspur. V aktuálně osmém celku Premier League bude hostovat rok a půl s následnou opcí. Pokud se do konce týdne vyřídí nezbytné formality, mohl by být český gólman na soupisce „Kohoutů“ už pro sobotní utkání poháru FA Cup na hřišti West Bromwich Albion.

Černý se tak stane druhým fotbalistou v Tottenhamu z České Republiky. V klubu totiž už působí mladý záložník David Limberský, jenž do Anglie zamířil nedávno z italské Modeny. Černý vytvoří v Londýně brankářskou dvojici s Paulem Robinsonem a bude chtít na ostrovech navázat na dobré jméno české brankářské školy.Podrobnosti a rozhovor s Radkem Černým zde a zde.

Aktuálně

Totální podcast s Petrem Hurychem

9. 6. 2023
V šestém díle naší pravidelné podcastové série se tentokrát můžete těšit na manažera mládeže Petra Hurycha. S Michalem Půrem si povídal například o sešívané filozofii ve výchově hráčských talentů nebo fyzické i psychické připravenosti nastupujících generací sportovců.

Marjolen Wafula Nekesa - nejlepší střelkyně ligy!

9. 6. 2023
Keňská fotbalistka a útočnice Slavie Marjolen Wafula Nekesa oslavila s týmem svůj první mistrovský titul a ve své první sezoně v české nejvyšší soutěži žen nastřílela 14 branek a stala se nejlepší střelkyní ligy! Na druhém místě se umístila Tereza Kožárová.

Plán přípravy A-týmu: V Aigenu i souboj s Rakówem

8. 6. 2023
Přečtěte si v článku, jak bude vypadat letní příprava slávistů na novou sezonu a na koho v jejím rámci narazí.

Další články