Trenér Josef Csaplár: Chceme se prosadit vlastní hrou | SK Slavia Praha
Více

Trenér Josef Csaplár: Chceme se prosadit vlastní hrou

„Očekáváme nádherné utkání, vyprodané hlediště a zlepšené výkony některých hráčů,“ říká před střetnutím v Ostravě trenér Josef Csaplár. „Přes týden jsme se poctivě připravovali. Chceme předvést kvalitní výkon a uspět bodově,“ pokračuje. „Chceme se prosadit vlastní hrou, soupeři se nepřizpůsobujeme,“ podotýká rázně kouč...<br><i>V článku najdete fotografie z pátečního tréninku</i>.
„Očekáváme nádherné utkání, vyprodané hlediště a zlepšené výkony některých hráčů,“ říká před střetnutím v Ostravě trenér Josef Csaplár. „Přes týden jsme se poctivě připravovali. Chceme předvést kvalitní výkon a uspět bodově,“ pokračuje. „Chceme se prosadit vlastní hrou, soupeři se nepřizpůsobujeme,“ podotýká rázně kouč.

Do Ostravy se slávisté vydají už v pátek po tréninku. „Z Prahy odjíždíme v pátek kolem 15:30. V Ostravě nás čeká společná večeře a taktická porada. V sobotu před zápasem je na programu rozcvičení a lehký trénink,“ vysvětlil Csaplár, kterému budou v duelu na Bazalech chybět tři hráči. Mimo hru jsou dlouhodobě zranění Patrik Gedeon, Pavel Fořt a Adauto.
Foto z tréninku: mihaal

Aktuálně

Tři remízy, jedna výhra. Slávisté úspěšnější v rámci derby víkendu

5. 6. 2023
O víkendu 3. a 4. června se konala mládežnická derby kategorií U16, U17, U18 a U19. Tři utkání se rozešla smířlivou remízou, to čtvrté vyhráli sešívaní 2:1.

Šest slávistů s lvíčaty na EURO jednadvacítek

5. 6. 2023
Trenér Jan Suchopárek povolal na evropský šampionát do jednadvaceti let, který bude probíhat v Gruzii a Rumunsku, sedmero slávistů.

Novým mediálním partnerem Slavie je platforma Seznam.cz

4. 6. 2023
Nejstarší český klub oznámil další výraznou posilu. SK Slavia Praha uzavřela mediální partnerství se společností Seznam.cz, technologickým lídrem a tuzemskou internetovou jedničkou. Spojení dvou silných značek má za cíl zviditelnit sportovní i další strategické aktivity Slavie v očích české veřejnosti.

Další články