Pavel Fořt: Náročný program zvládáme | SK Slavia Praha

Pavel Fořt: Náročný program zvládáme

Skóre v zápase proti Bucheonu otevřel už v 6. minutě Pavel Fořt. Po přesném centru Martina Lukeše se prosadil na bližší tyči. „Martin to tam poslal pěkně, líznul jsem to patou, ale balón se ještě odrazil od jednoho protihráče, takže to byl napůl vlastňák,“ popisoval gólovou situaci.

Na 2:0 po dvaceti minutách zvýšil hlavou Tomáš Došek. Korejský tým si nevěděl rady a zdálo se, že ho čeká nakládačka. Ale nestalo se. „Pár dalších šancí jsme si ještě vypracovali, měli jsme jich proměnit víc,“ uznal Fořt.

Snaživý Bucheon se pak postupně dostal do zápasu, vytvořil si tři příležitosti, ale Kozáčika nepřekonal nikdo. „Ve druhé půli nám trochu docházely síly,“ řekl věčně usměvavý Fořt.

Slávisté mají nabitý program, ve čtvrtek zakončí turnaj utkáním o třetí místo. Sehrají tak třetí duel ve čtyřech dnech. „Je to náročné, ale trenér se snaží, abychom hráli všichni stejně. Myslím, že to vládneme,“ uzavřel Fořt.

Do Prahy se Slavia vrací v pátek dopoledne.