MATCHDAY z Olomouce. Hrát až do konce | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY z Olomouce. Hrát až do konce

Je rozhodnuto, slávisté skončí v ligovém ročníku 2022/23 stříbrní, nic na tom nezměnila ani úterní výhra na Andrově stadionu. Podívejte se za kulisy střetnutí se Sigmou v novém dílu formátu MATCHDAY.

Hrozivý start, kdy sešívaní v 6. minutě ztráceli dva góly, napravil do poločasu Václav Jurečka, dalším dvougólovým představením se dostal na metu 16 branek, lepší ve FORTUNA:LIZE je letos jen Jakub Řezníček. Vítěznou trefu si připsal střídající Ondřej Lingr po druhé fantastické asistenci Oscara.

Výsledek souběžně hraného duelu v Uherském Hradišti ale ukončil i teoretické naděje na titul. Konečnou druhou příčku glosovali bezprostředně po závěrečném hvizdu kapitán Tomáš Holeš, exkluzivně pro MATCHDAY jsme zpovídali autora gólu na 3:2 Ondřeje Lingra.

Tradičně vás vezmeme do kabiny, uslyšíte emotivní proslov Jindřicha Trpišovského o poločasové přestávce.

V novém dílu vás také zasvětíme do práce slávistických videoanalytiků Lukáše Váni s Jakubem Kášem. Co mají na starosti, jak a kde tráví utkání? A jak probíhá komunikace s Jaroslavem Köstlem, který má Káše ve sluchátku? Dozvíte se.

Tak ať se nový MATCHDAY líbí, slávisti! Těšíme se na vás v sobotu v Edenu na posledním utkání sezony. Přijďte nás podpořit!

Aktuálně

Tři remízy, jedna výhra. Slávisté úspěšnější v rámci derby víkendu

5. 6. 2023
O víkendu 3. a 4. června se konala mládežnická derby kategorií U16, U17, U18 a U19. Tři utkání se rozešla smířlivou remízou, to čtvrté vyhráli sešívaní 2:1.

Šest slávistů s lvíčaty na EURO jednadvacítek

5. 6. 2023
Trenér Jan Suchopárek povolal na evropský šampionát do jednadvaceti let, který bude probíhat v Gruzii a Rumunsku, sedmero slávistů.

Novým mediálním partnerem Slavie je platforma Seznam.cz

4. 6. 2023
Nejstarší český klub oznámil další výraznou posilu. SK Slavia Praha uzavřela mediální partnerství se společností Seznam.cz, technologickým lídrem a tuzemskou internetovou jedničkou. Spojení dvou silných značek má za cíl zviditelnit sportovní i další strategické aktivity Slavie v očích české veřejnosti.

Další články