Úspěšné dívčí tréninkové odpoledne v Edenu | SK Slavia Praha
Více

Úspěšné dívčí tréninkové odpoledne v Edenu

Ve středu 16. května proběhlo od 17:30 dívčí tréninkové odpoledne mládežnické akademie SK Slavia Praha v areálu v Edenu. Tréninku se účastnilo přes 40 dívek různých věkových kategorií.

Slavia uspořádala první ročník dívčího tréninkového odpoledne, který se uskutečnil v úterý 16. května v tréninkovém centru v Edenu. Tréninkové odpoledne bylo určeno pro všechny holky do dvanácti let se zájmem o fotbal.

Ještě před začátkem samotného tréninku na děti čekaly drobné slávistické dárky a také hráčky ženského A-týmu, Simona Necidová, Tereza Krejčiříková a Tereza Szewieczková, které dětem rozdaly podepsané kartičky, vyfotily se s nimi a pozorovaly je při tréninku.

Dívky čekalo v hodině a půl spoustu všestranných aktivit a cvičení pod vedením trenérů akademie Slavie. Trenéry těšila hojná účast holek a že je o akademii a fotbal i ze strany dívek takový zájem. Očekáváná kapacita se naplnila a využil se tak celý prostor umělé trávy v Edenu.

„Úterního tréninkového dívčího odpoledne se Slavií se účastnilo kolem 50 dívek. Za tuto úžasnou účast jsme velmi rádi a vážíme si toho. Doufáme, že si tréninkové odpoledne všechny dívky užily a že se uvidíme znovu na dalších akcích, třeba na letním dívčím kempu.“ doplnil koordinátor dívčích týmů Adam Ježek.

Pokud někdo nemohl na tréninkové odpoledne dorazit, může napsat na email adam.jezek@slavia.cz. Další podobná akce se již na nadcházející sezonu opět plánuje.

Aktuálně

Nervozita nám svazovala nohy, v závěru to byla křeč

28. 5. 2023
B-tým po prohře v Prostějově sestupuje po jedné sezoně zpět do ČFL: „Je to škoda, kluci rostli, potřebovali by ale ještě druhou sezonu, aby se po otrkání ještě více rozjeli," mrzí trenéra Marka Jarolíma.

B-tým: Prohra v Prostějově znamená sestup

28. 5. 2023
Béčko v posledním kole druhé ligy prohrálo v Prostějově a také kvůli souhře výsledků z ostatních duelů posledního kola sestupuje do ČFL.

Poslední rozhovor Petera Olayinky: Bylo mi ctí!

28. 5. 2023
Pět let v červenobílém dresu, 50 branek a 26 asistencí, sedm trofejí. A rovněž desítky rozhovorů, delších i kratších... Tohle je ten vůbec poslední. Slávisti, užijte si ho! Peter Olayinka na vás nikdy nezapomene. Stejně jako vy na něj.

Další články