Totální podcast s Davidem Prachařem | SK Slavia Praha
Více

Totální podcast s Davidem Prachařem

Třetí díl Totálního podcastu přináší rozhovor s hercem Davidem Prachařem. Jeden z nejvýraznějších fanoušků Slavie mluvil o své celoživotní lásce k našemu klubu, silné rodinné tradici v sešívaném nebo o zážitcích s otcem Iljou a syny Jakubem a Františkem. Samozřejmě došlo i na další zajímavá témata.

Třetí díl Slavia – Totálního podcastu s hercem a velkým slávistou Davidem Prachařem naleznete od dnešních 9:30 na Spotify, Apple podcasts aYouTube Slavia TV. Brzy i na Google podcasts.
Natáčeli jsme před domácím zápasem 1. kola nadstavby FORTUNA:LIGY s Bohemians Praha.

Aktuálně

Tři remízy, jedna výhra. Slávisté úspěšnější v rámci derby víkendu

5. 6. 2023
O víkendu 3. a 4. června se konala mládežnická derby kategorií U16, U17, U18 a U19. Tři utkání se rozešla smířlivou remízou, to čtvrté vyhráli sešívaní 2:1.

Šest slávistů s lvíčaty na EURO jednadvacítek

5. 6. 2023
Trenér Jan Suchopárek povolal na evropský šampionát do jednadvaceti let, který bude probíhat v Gruzii a Rumunsku, sedmero slávistů.

Novým mediálním partnerem Slavie je platforma Seznam.cz

4. 6. 2023
Nejstarší český klub oznámil další výraznou posilu. SK Slavia Praha uzavřela mediální partnerství se společností Seznam.cz, technologickým lídrem a tuzemskou internetovou jedničkou. Spojení dvou silných značek má za cíl zviditelnit sportovní i další strategické aktivity Slavie v očích české veřejnosti.

Další články