Přijďte s dětmi 20. dubna na nábor | SK Slavia Praha
Více

Přijďte s dětmi 20. dubna na nábor

Blíží se nábor do slávistické mládežnické akademie. Nábor proběhne 20. dubna od 17:00 v Horních Měcholupech ve spolupráci s partnerskými kluby a je určený pro děti narozené v letech 2012 - 2018.

Blíží se tradiční jarní nábor do slávistické akademie. Nábor proběhne 20. dubna v tréninkovém centru v Horních Měcholupech od 17:00.

Letošní nábor je určený pro kluky i holky narozené v letech 2012 – 2018. Děti, které se náboru zúčastní, budou vybrány do struktur mládežnické akademie SK Slavia Praha, což znamená, že se zapojí přímo do prvních týmů SK Slavia Praha a nebo budou vybrány do našich partnerských klubů, se kterými akademie rozšiřuje spolupráci ve výchově mladých talentů. Více o spolupráci s partnerskými kluby.

Nábor v Horních Měcholupech je na programu od 17:00. Přijďte na nábor s předstihem, alespoň 30 minut, ať se všichni účastníci stihnou bez problému zaregistrovat a v 17:00 můžeme nábor oficiálně zahájit.

Slávistická školička pro ty nejmladší probíhá formou her a zaměřuje se na všeobecnou pohybovou průpravu. Neváhejte přivést v dubnu své malé ratolesti na nábor do Slávistické akademie!

Kontaktní osobou pro školičky i nábor je šéftrenér přípravek Kryštof Herold na tel: +420 608 871 174 nebo e-mail: krystof.herold@slavia.cz

Jak se přihlásit na nábor?

Pro lepší organizaci náboru do Akademie SK Slavia Praha i Fotbalové školičky je třeba, aby každý zájemce vyplnil níže uvedený registrační formulář. Díky tomu budeme mít přehled o předběžných počtech dětí i jejich věku. Po odeslání registračního formuláře vám zpět přijde potvrzovací email.

Uzávěrka registrací na nábor do mládežnické akademie bude ve čtvrtek 20. dubna ve 12:00.

Náboru se lze zúčastnit bez nutnosti registrace. I po uzavření registrací je možné na nábor přijít, ale je třeba počítat s delším čekáním na zapsání.

Registrační formulář a více informací o náboru zde.

Aktuálně

Totální podcast s Petrem Hurychem

9. 6. 2023
V šestém díle naší pravidelné podcastové série se tentokrát můžete těšit na manažera mládeže Petra Hurycha. S Michalem Půrem si povídal například o sešívané filozofii ve výchově hráčských talentů nebo fyzické i psychické připravenosti nastupujících generací sportovců.

Marjolen Wafula Nekesa - nejlepší střelkyně ligy!

9. 6. 2023
Keňská fotbalistka a útočnice Slavie Marjolen Wafula Nekesa oslavila s týmem svůj první mistrovský titul a ve své první sezoně v české nejvyšší soutěži žen nastřílela 14 branek a stala se nejlepší střelkyní ligy! Na druhém místě se umístila Tereza Kožárová.

Plán přípravy A-týmu: V Aigenu i souboj s Rakówem

8. 6. 2023
Přečtěte si v článku, jak bude vypadat letní příprava slávistů na novou sezonu a na koho v jejím rámci narazí.

Další články