Online: Od 14:00 derby žen na Letné | SK Slavia Praha
Více

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Trenérský tým udělal oproti minulému kolu s Ostravou hned několik změn. Do brány se postaví jistota týmu Olivie Lukášová, ve stoperské dvojici se vedle sebe postaví Diana Bartovičová se Simonou Necidovou. Kraje hřiště obstarají z levé strany Denisa Veselá s Michaelou Khýrovou, pravou stranu obstará Gabriela Šlajsová a Tamara Morávková. Střed zálohy bude ve složení Franny Černá, Martina Šurnovská a Heleigh Stackpole. V útoku bude Tereza Szewieczková.

Zdravotní problémy nepustí do hry Terezu Krejčiříkovou a Lucii Bendová.

Sestava: Lukášová, Veselá, Bartovičová, Necidová, Šlajsová, Khýrová, Šurnovská, Černá, Morávková, Stackpole, Szewieczková
Lavička: Keene, Kožárová, Tenkrátová, Růžičková, Divišová, Nekesa, Fuchsová

Zápas začíná v epet Areně od 14:00 a v přímém přenosu ho odvysílá 02 TV Sport.

Aktuálně

Tři remízy, jedna výhra. Slávisté úspěšnější v rámci derby víkendu

5. 6. 2023
O víkendu 3. a 4. června se konala mládežnická derby kategorií U16, U17, U18 a U19. Tři utkání se rozešla smířlivou remízou, to čtvrté vyhráli sešívaní 2:1.

Šest slávistů s lvíčaty na EURO jednadvacítek

5. 6. 2023
Trenér Jan Suchopárek povolal na evropský šampionát do jednadvaceti let, který bude probíhat v Gruzii a Rumunsku, sedmero slávistů.

Novým mediálním partnerem Slavie je platforma Seznam.cz

4. 6. 2023
Nejstarší český klub oznámil další výraznou posilu. SK Slavia Praha uzavřela mediální partnerství se společností Seznam.cz, technologickým lídrem a tuzemskou internetovou jedničkou. Spojení dvou silných značek má za cíl zviditelnit sportovní i další strategické aktivity Slavie v očích české veřejnosti.

Další články