Informace pro fanoušky na derby žen | SK Slavia Praha
Více

Informace pro fanoušky na derby žen

Fotbalistky Slavie čeká první jarní derby sezony, které se odehraje na hlavním stadionu soupeře v epet Areně v neděli 26.března od 14:00 hod. Informace o vstupenkách si přečtěte v článku.

Derby žen se vrací do epet Areny po sedmnácti letech, kdy se ještě v původní Toyota Aréně v roce 2006 odehrálo poprvé. Fotbalistky Sparty mají momentálně v tabulce náskok jediného bodu a proto budou slávistky potřebovat vaši podporu, aby se vrátily do čela tabulky!

„První jarní derby je pro nás velmi důležité a dovolím si mluvit za celý náš tým, že bychom byly velmi rády, kdyby nás tam přišlo podpořit co nejvíce diváků - jelikož právě oni nám mohou pomoci k tomu, abychom v tomto důležitém zápase uspěly. Podpora našich fanoušků je pro nás velmi důležitá a vždy nám dokáže pomoct a myslím si, že zrovna v tomto zápase bude velmi zásadní,“ zve na utkání brankářka Slavie Olivie Lukášová.

Vstupenky na utkání

Vstupenky na derby žen v epet Aréně stojí 100 Kč a můžete je zakoupit předem on-line nebo na místě, pokladny budou v den zápasu otevřeny od 12:30 hod. Pro naše fanoušky bude vymezen sektor D23 a D24.

Na stadionu bude nově k dispozici i sektor pro vozíčkáře hostí, k dispozici na toto utkání bude taktéž audiopopisný komentář pro nevidomě a zrakově postižené. Zájemci o vstupenky do sektoru vozíčkářů a na místa s audiopopisný komentářem si mohou zažádat na emailu: bezbarier@sparta.cz

Přijď na derby žen a podpoř naše fotbalistky v boji o titul! Utkání odvysílá od 14:00 živě 02 TV Sport, kde bude hostem i fotbalistka Slavie Tereza Krejčiříková.


Aktuálně

Byli jsme málo nebezpeční. Nic ale není ztracené

26. 3. 2023
Trenér slávistek Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová hovořili po derby o příčinách porážky, chybě u inkasované branky, situaci v tabulce a poděkovali také fanouškům, kteří je na Letnou přišli podpořit.

Na závěr základní části těsná prohra v derby žen

26. 3. 2023
Slávistky v derby v epet Areně padly nejtěsnějším rozdílem, jedinou branku vstřelily domácí krátce po poločase. Před nadstavbou jsou tak slávistky na druhém místě ligové tabulky.

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

25. 3. 2023
Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Další články