V semifinále MOL Cupu doma proti Bohemians | SK Slavia Praha
Více

V semifinále MOL Cupu doma proti Bohemians

Páteční los domácího poháru určil, že sešívaní v boji o finále MOL Cupu vyzvou v domácím prostředí v rámci vršovického derby Bohemians. Oficiálním hracím dnem semifinále je pak středa 5. dubna 2023.

Slávisté se mezi čtyři nejlepší celky domácího poháru dostali po výhrách nad Duklou (4:0), Karvinou (2:0) a Vyškovem (4:0) při celkovém skóre 16:0.

Bohemians na cestě do semifinále vyřadili i loňského vítěze MOL Cupu Slovácko, na jeho hřišti zvítězili 2:1. Vzájemný ligový souboj mezi Slavií a Bohemkou skončil 30. října výhrou sešívaných 4:1, dvakrát se trefil Peter Olayinka, po jedné brance přidali Václav Jurečka s Ondřejem Lingrem.

„Jsme spokojení, že hrajeme doma. Určitě to nebude nic lehkého, Bohemians to ukazují v letošní sezoně, jsou na pátém místě v aktuální tabulce a dokázali na Slovácku vyřadit obhájce trofeje. Těšíme se, že budeme hrát doma, a chceme udělat radost fanouškům a postoupit,“ zhodnotil semifinálového soka manažer A-týmu Přemysl Kovář, který byl losu osobně přítomen.

Aktuálně

Tři remízy, jedna výhra. Slávisté úspěšnější v rámci derby víkendu

5. 6. 2023
O víkendu 3. a 4. června se konala mládežnická derby kategorií U16, U17, U18 a U19. Tři utkání se rozešla smířlivou remízou, to čtvrté vyhráli sešívaní 2:1.

Šest slávistů s lvíčaty na EURO jednadvacítek

5. 6. 2023
Trenér Jan Suchopárek povolal na evropský šampionát do jednadvaceti let, který bude probíhat v Gruzii a Rumunsku, sedmero slávistů.

Novým mediálním partnerem Slavie je platforma Seznam.cz

4. 6. 2023
Nejstarší český klub oznámil další výraznou posilu. SK Slavia Praha uzavřela mediální partnerství se společností Seznam.cz, technologickým lídrem a tuzemskou internetovou jedničkou. Spojení dvou silných značek má za cíl zviditelnit sportovní i další strategické aktivity Slavie v očích české veřejnosti.

Další články